MenuVyzkoušet zdarma
Menu hamburger
  • Úvod
  • Blog
  • Co to je vytěžování faktur a daňových dokladů

Co to je vytěžování faktur a daňových dokladů

V dnešní digitální éře, kdy je automatizace a efektivita klíčovým faktorem pro úspěšné podnikání, nabízí umělá inteligence řadu inovativních řešení pro zjednodušení a zrychlení účetních procesů. Jedním takovým řešením je vytěžování daňových dokladů pomocí umělé inteligence. V tomto článku se dozvíte, co samotný proces vytěžování je, a seznámíte se s našimi účetními nástroji Redque a Alice by redque.

Co si pod procesem vytěžování představit?

Výhod automatického vytěžování faktur je hned několik, mezi základní patří: úspora času a financí, snížení chyb a zvýšení efektivity. Proces vytěžování účetních dokumentů spočívá ve automatickém čtení a vytěžení důležitých informací z faktur a účtenek na základě umělé inteligence. Díky tomuto procesu získáte velmi rychle všechny potřebné informace a eliminujete případnou chybovost.

Společnost Redque s.r.o vyvinula stejnojmennou umělou inteligenci Redque, která pomáhá s vytěžováním faktur a daňových dokladů. Redque s využitím strojového učení a technologie OCR zvládne efektivně a rychle vytěžit potřebné informace z dokumentů. OCR je technologie, díky které je možné převést psaný nebo tištěný text z naskenovaných souborů či obrázků do vyhledatelného a editovaného textového dokumentu. Za použití strojového učení je schopna rozpoznat symboly a písmena a rychle z nich získat informace. Redque představuje jádro umělé inteligence (engin) na jehož základě byla vyvinuta virtuální asistentka Alice by redque, která přináší snadné a jednoduché řešení pro účetní jednotky.

Revoluce v účetnictví: Alice by redque vám s vytěžováním dokumentů pomůže

Přejít do digitální éry účetnictví má spoustu výhod! Naše účetní kolegyně Alice vám s tímto procesem ráda pomůže. Ušetříte čas a eliminujete chyby při ručním přepisování údajů z faktur a účtenek. Digitální zpracování dokumentů vás potěší svou rychlostí a přesností. Navíc získáte snadný přístup ke svým datům a zvýšíte jejich bezpečnost. S využitím moderních online nástrojů, jako je naše Alice by redque, zvýšíte produktivitu a efektivitu vedení účetnictví. Modernizace směřuje k účinnému snížení administrativní zátěže, což vám nakonec ušetří nejen čas, ale i peníze.

Snadná a rychlá správa účetních dokumentů s Alice!

S Alice je práce s účetními dokumenty hračka. Stačí nahrát faktury a další dokumenty přes webovou aplikaci, telefon nebo e-mail. Během okamžiku získáte veškeré potřebné informace a jedním kliknutím je snadno a rychle exportujete do svého účetního systému. Navíc nemusíte nic stahovat ani instalovat – stačí běžný internetový prohlížeč. Vaše data jsou v bezpečí, protože vše probíhá online přes zabezpečené přihlášení.

98 % přesnost vytěžování všech typů faktur 

Alice dokáže s 98% přesností vytěžit informace z účetních dokumentů, což výrazně snižuje riziko chyb. Všechna faktury jsou ověřována v ARESU pro zajištění správnosti a přesnosti. Naše aplikace je schopna efektivně zpracovávat různé typy účetních dokladů. Navíc, pokud se setkáme s novým typem dokumentu, naše technologie se s ním dokáže rychle seznámit a naučit pracovat

Komu může Alice pomoci?

Jste účetní, firma nebo OSVČ? Alice je vhodnou účetní pro ty, kteří si chtějí usnadnit práci a zbavit se zdlouhavého ručního přepisování faktur. Účetní nástroj přináší snadné a intuitivní uživatelské rozhraní, kvalitní zpracování dokladů, minimální chybovost, úsporu času i peněz, dostupnost 24/7/365 a také možnost napojení přes API klíč.

Využijte Alice a propojte se s vaším účetním systémem!

Alice je schopna připravit veškerá důležitá data z vašich dokumentů a snadno je nahrát do většiny účetních programů, včetně Pohoda, Helios, Abra a dalších. Po jednoduchém propojení s vaším účetním softwarem můžete jedním kliknutím odeslat vytěžené informace přímo do vašeho systému.

Využití umělé inteligence pro vytěžování faktur a daňových dokladů přináší jednoduchost a pohodlí do účetního procesu. Díky moderním nástrojům jako je Redque nebo Alice by redque můžete získat všechny potřebné informace s jedním kliknutím a ušetřit si tak čas a námahu. 

Proč si jako účetní vybrat Alice? Těchto 10 důvodů vás přesvědčí 

Zaujala vás naše česká aplikace Alice a zvažujete, zda vám dokáže pomoci? Ještě než se na to podíváme, v první řadě se určitě hodí říci, že i přesto, že k jejímu fungování využíváme (naši vlastní) umělou inteligenci Redque, vaši pozici se URČITĚ nechystáme nahradit! Nebojte se, naším hlavním cílem je účetním práci zjednodušit a díky eliminaci ručního přepisování i poskytnout více času na ty úkoly, které vyžadují lidské zapojení.  

Číst více
§