MenuChat s Alice
Menu hamburger

Česká mobilní aplikace na zpracování daňových dokladů

Alice je vaše parťačka při vytěžování daňových dokladů. Kromě uživatelsky příjemné webové aplikace jako první v České republice brzy představíme tuto funkci i v rámci mobilní aplikace. Dobrou zprávou na tom je, že její využití bude pro všechny naše klienty zcela zdarma. Se stejným účtem jako ve webové verzi se můžete přihlásit do té mobilní a jednoduše tak spravovat své dokumenty na jednom místě z jakéhokoliv zařízení.

Intro img

Ke stažení již brzy!

Aktuálně vývoj naší mobilní aplikace prochází poslední fází ladění a testování. Snažíme se maximálně zjednodušit proces vyfocení a následného vytěžení faktur i účtenek v rámci vašeho mobilního telefonu. Očekávané zveřejnění aplikace je začátkem listopadu.

img 2

Benefit pro vás i vaše klienty...

Jednoduchou mobilní aplikaci Alice ocení účetní kanceláře, jejich klienti i OSVČ. Eliminuje totiž nutnost faktury a účtenky skenovat či nahrávat do počítače, vše můžete jednoduše vyřešit jedním stisknutím vašeho foťáku. Doklad se následně přepíše a jeho vytěžená podoba se zobrazí jak v mobilní, tak i webové aplikaci, kdy jedním kliknutím je možné odeslání do vašeho účetního programu.