MenuVyzkoušet zdarma
Menu hamburger

Vytěžování faktur

Co si představit pod pojmem vytěžování faktur? Jedná se o digitální získávání dat z daňových dokladů. Tento proces umožňuje automatické čtení a vytěžování důležitých informací z faktur s využitím moderních technologií, jako je OCR (optické rozpoznávání znaků) a umělá inteligence.

 

Zapomeňte na ruční přepisování údajů z papírových dokladů. S naší účetní aplikaci Alice stačí, když fakturu jednoduše vložíte do webové aplikace, vyfotíte pomocí mobilní aplikace, naskenujete nebo pošlete e-mailem. Alice pak okamžitě vytěží všechny potřebné údaje a automaticky je odešle do vašeho účetního systému. Odtud můžete s daty pracovat dle svých potřeb, a to vše během několika málo vteřin. Celý proces je navržen tak, aby byl maximálně jednoduchý a intuitivní, což z něj dělá ideální řešení pro každého, kdo chce ušetřit čas a minimalizovat možnost chyb při zpracování účetních dokladů.

Intro img

Alice zjednoduší práci každému

Adv icon1

Účetním kancelářím

Adv icon1

Firmám

Adv icon1

Podnikatelům

Vytěžování daňových dokladů dokáže usnadnit práci téměř každému, kdo se každý měsíc setkává se stovkami nebo tisíci dokumentů, které potřebuje přepsat do svého účetního programu.

Poradíme si i s vašimi fakturami

Vytěžování pomocí umělé inteligence má mnoho výhod. Mezi ty nejvýznamnější patří vysoká přesnost vytěžení téměř jakéhokoliv typu dokladu. Náš vlastní model Redque jsme se učili na několika stech tisících faktur, což z něj dělá velmi silný a přesný nástroj na přepis vašich dat. Samotná aplikace Alice poté dodává jednoduché uživatelské zobrazení a mnoho praktických způsobů využívání. Kromě faktur nás nezastaví ani další typy dokumentů (účtenky, objednávky...) ani cizí jazyky.

📤 Faktury vydané

📥 Faktury přijaté

📄 Zálohové faktury

Proč chtít Alice ve své kanceláři?

Aplikace Alice se specializuje na vytěžování dat z daňových dokladů, což s sebou přináší celou řadu výhod, které mohou výrazně usnadnit práci účetních. Naším cílem není nahradit jejich pozici "robotem", ale umožnit jim díky automatizaci věnovat více času aktivitám, které vyžadují lidský zásah.

Snížení chybovosti ikona

Snížení chybovosti

Umělá inteligence a kontrolní mechanismy nám umožňují snížit chybovost na minimum. Naše vytěžování dosahuje úspěšnosti až 98 %, což zaručuje vysokou přesnost zpracování dat. Navíc provádíme ověřování dat v ARESu a využíváme další validační procesy, abychom zajistili maximální spolehlivost.
Zrychlení práce ikona

Zrychlení práce

Díky aplikaci Alice účetním odpadá rutinní přepisování dat z faktur a účtenek, stejně jako čas potřebný na jejich získání, zpracování a archivování. To vede k výraznému zefektivnění přípravy účetnictví a snížení časových nároků na realizaci účetnictví jako celku.
Archivace ikona

Archivace

Všechny dokumenty nahrané do aplikace Alice se automaticky archivují. Díky této funkci máte kdykoli a odkudkoli přístup ke svým dokumentům. Navíc, díky časovému razítku a "košilkám", je jejich použití snadné a přehledné i v rámci kontrol a auditů.
Zvýšení bezpečnosti ikona

Zvýšení bezpečnosti

Ke zpracování vašich daňových dokladů využíváme zabezpečené servery společnosti Microsoft Azure. To zajišťuje mnohem vyšší úroveň bezpečnosti než fyzická archivace dokladů přímo v účetní kanceláři. Ochrana vašich dat je pro nás prioritou.
Modernizace procesů ikona

Modernizace procesů

Faktury a účtenky si s klienty nebo kolegy už nemusíte předávat osobně. Můžete jim snadno přidělit přístup za účelem nahrávání dokladů. Lze je posílat na email, nahrát do webové aplikace, vyfotit mobilní aplikací nebo naskenovat.
Dostupnost kdekoliv ikona

Dostupnost kdekoliv

Aplikaci Alice můžete využívat online bez nutnosti jakéhokoliv instalace do počítače přímo v rámci webové aplikace. Kromě toho můžete začít využívat naši moderní mobilní aplikaci, která je dostupná pro téměř všechny mobilní telefony.

💻 Webová aplikace

K dispozici je vám přehledná webová aplikace, kterou můžete otevřít z jakéhokoliv zařízení s přístupem na internet. Jednoduchým přetažením či vybráním souborů z počítače zahájíte proces vytěžování vašich dokladů.

📱 Mobilní aplikace

Skrze intuitivní mobilní aplikaci, kterou si můžete stáhnout na téměř každý chytrý telefon, je možné přímo vyfotit dané doklady. Ty se následně propíší i do webové verze Alice a budou připraveny k dalšímu zpracování.

📧 Zasláním na email

Daňové doklady si můžete nechat zaslat ve formátu .PDF, .ISDOC nebo obrázku (.JPG, .PNG) na předem definovaný e-mail. Ten je integrován s aplikací Alice, což umožňuje automatický přenos dokumentů přímo do konkrétní účetní jednotky. Následně můžete doklady snadno zkontrolovat a dále zpracovávat.

📠 Naskenování

Faktury můžete do aplikace nahrát také naskenováním. Zjednodušit práci vám pomůže "podavač", který umožní postupně zpracovat velké množství papírů. Alice poté automaticky dokumenty rozdělí a vytěží data ze samostatných dokumentů.

Jak můžete Alice integrovat do vaší firmy?

Alice je ideálním řešením pro všechny, kteří si chtějí usnadnit práci – od účetních kanceláří až po samotné podniky. Můžete ji využívat buď přímo ve webovém nebo mobilním prostředí, které je intuitivní a snadno přístupné z jakéhokoli zařízení s internetovým připojením, nebo si její engine Redque integrovat do vašich stávajících systémů pomocí otevřeného Redque API. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

Samotná integrace do vašeho účetního systému je jednoduchá a rádi vám s ní pomůžeme. Ať už využíváte Pohodu, DUEL, MRP či jakýkoliv jiný účetní program, napojení pro nás není problém. Následně už stačí jen „jedno kliknutí“ a vytěžené dokumenty jsou k dispozici přímo v daném účetním systému. A jak například vypadá integrace Alice do oblíbeného účetního programu Pohoda? Podívejte se na krátké video, ve kterém vám vše ukážeme.

Podívejte se na intuitivní webové rozhraní aplikace Alice

Zakládáme se na jednoduchost a snadném používání, které zvládne opravdu každý. Podívejte se sami.

Proč si jako účetní vybrat Alice? Těchto 10 důvodů vás přesvědčí 

Zaujala vás naše česká aplikace Alice a zvažujete, zda vám dokáže pomoci? Ještě než se na to podíváme, v první řadě se určitě hodí říci, že i přesto, že k jejímu fungování využíváme (naši vlastní) umělou inteligenci Redque, vaši pozici se URČITĚ nechystáme nahradit! Nebojte se, naším hlavním cílem je účetním práci zjednodušit a díky eliminaci ručního přepisování i poskytnout více času na ty úkoly, které vyžadují lidské zapojení.  

Číst více