MenuChat s Alice
Menu hamburger

Přepis faktur do účetního systému iDoklad

Proč by účetní využívajicí iDoklad měli přejít z ručního přepisování faktur na online nástroj Alice? Alice je virtuální kolegyně poháněna enginem Redque, který díky kombinaci strojového učení a technologii OCR zvládne vytěžit během několika sekund všechna potřebná data z účetních dokladů s přesnotí až 98 %. Díky intuitivnímu uživatelskému rozhraní a jednoduchému ovládání je Alice ideální pro všechny účetní jednotky, které si chtějí usnadnit proces vytěžování faktur. Alice je kompatibilní se všemi formáty faktur a účtenek, nahrát je můžete jako obrázek, ve formátu PDF, v Excelu nebo textovém dokumentu. Nástroj zvládne zpracovat téměř všechny české, slovenské, německé i anglické účetní doklady. Online aplikace Alice je cenově dostupná pro všechny klienty, měsíční poplatek za využívání nástroje se odvíjí od počtu vytěžených účetních dokladů. Navíc Alice nabízí neomezený počet účetních jednotek za jednu cenu. Ani o bezpečnost dat se nemusíte bát, Alice ukládá všechna data do uložiště Azure od společnosti Microsoft.

Online účetní software iDoklad od společnosti Solitea si srdce svých uživatelů získal díky svému intuitivnímu a jednoduchému ovládání. Od té doby se tento účetní systém stále vyvíjí a modernizuje, a není proto divu, že i naše online účetní aplikace Alice by redque zahájila spolupráci s iDoklad. Naši kolegové z Redque vám bezproblémově pomohou s integrací Alice do účetního systému iDoklad. Hlavním cílem integrace je pomoci účetním zrychlit proces vytežování dat z daňových dokladů.

About image

Jednoduchý a rychlý import faktur s Alice by redque do účetního systému iDoklad

Import faktur a účtenek s Alice by redque je velmi jednoduchý. V prvním kroku vytežovacího procesu nahraje uživatel prostřednictvím skeneru, e-mailu, mobilní či webové aplikace účetní doklad. Následně vyčkejte několik vteřin, než Alice vyteží všechna potřebná data. Vytežený dokument najdete ve svém účtu a po rozkliknutí detailu se vám zobrazí všechny získané informace. Po přiřazení účetní jednotky, která je napojená na účetní systém iDoklad, můžete zkontrolovat všechny informace. Nyní vám zbývá vytežený daňový doklad odeslat do systému iDoklad. Odeslat jej můžete ručně, automaticky po uložení nebo po schválení, a to v případě, že máte nastavené schvalovací workflow. Fakturu po exportu najdete v systému iDoklad v kategorii Nákup – faktury přijaté, kde s ní můžete dále pracovat podle vašich potřeb.

Připravili jsme si pro vás také krátké video, ve kterém vám krok po kroku ukážeme, jak importovat data z faktur a účtenek do účetního systému iDoklad.

S jakými dalšími účetními systémi spolupracuji?

Mohu spolupracovat s většinou nejrozšířenějších účetních systémů.
Všechna vytežená data do nich během chvilky mohu odeslat.Podívejte se na jednoduchost integrací
Cooperation logo 1
Cooperation logo 2
Cooperation logo 3
Cooperation logo 4
Cooperation logo 5
Cooperation logo 6
Cooperation logo 7
Cooperation logo 8
Cooperation logo 9
Cooperation logo 10
Cooperation logo 11
Cooperation logo 12
Cooperation logo 13
Cooperation logo 14
Cooperation logo 15
Cooperation logo 16
Cooperation logo 17
Cooperation logo 18

Zaregistrujte se a nezávazně vyzkoušejte aplikaci Alice by redque

Už máte účet? Přihlaste se

E-mail již zaregistrovaný v systému

Souhlasím se zpracováním osobních údajú podle GDPR

Souhlasím s VOP

Co díky Alice získáte?

  • Nástroj na přepis vašich faktur a účtenek.
  • 98% přesnost vytěžení.
  • Přístup do jedinečné české aplikace založené na naší vlastní umělé inteligenci Redque.
  • Nejpřísnější bezpečnostní protokoly a zabezpečení.
  • Možnost zpracování českých, anglických, slovenských i německých dokladů.

Důvěřují nám velké firmy i malé účetní kanceláře.

Mezi naše spokojené klienty patří startupy, střední firmy i velké společnosti.

Proč si jako účetní vybrat Alice? Těchto 10 důvodů vás přesvědčí 

Zaujala vás naše česká aplikace Alice a zvažujete, zda vám dokáže pomoci? Ještě než se na to podíváme, v první řadě se určitě hodí říci, že i přesto, že k jejímu fungování využíváme (naši vlastní) umělou inteligenci Redque, vaši pozici se URČITĚ nechystáme nahradit! Nebojte se, naším hlavním cílem je účetním práci zjednodušit a díky eliminaci ručního přepisování i poskytnout více času na ty úkoly, které vyžadují lidské zapojení.  

Číst více