MenuVyzkoušet zdarma
Menu hamburger

Automatizace faktur s využitím umělé inteligence

Ruční zpracování všech přijatých faktur a účtenek je náročný a zdlouhavý proces. Účetní musí vykonávat opakující se rutinní úkoly, které jsou časově náročné. V praxi to znamená, že když klient dostane fakturu, odnese ji či přepošle své účetní, a ta z ní musí ručně přepsat všechna data a poté je uložit do účetního systému.

S naší virtuální asistenkou Alice by redque je tomu však konec. Alice je poháněna enginem umělé inteligence Redque, který využívá strojové učení a technologii rozpoznání textu, a dokáže tak získat všechny informace během několika vteřin za vás. Celý proces automatizace a digitalizace účetnictví výrazně zjednoduší a zrychlí postup získávání dat.

About image

S Alice ušetříte až třetinu vaší práce!

Účetní nástroj je určen pro všechny podnikatele, účetní kanceláře i velké firmy. Zvládne automaticky vytěžit všechny informace z daňových dokladů s přesností až 98 % a ihned je odeslat do téměř všech účetních systémů jako je iDoklad, Pohoda, DUEL Ježek, Money a mnohé další.

Jaké všechny výhody vám Alice přinese?

 • Administrativní úleva a úspora času: Přechodem na digitální vytěžování účetních dokladů výrazně snížíte administrativní zátěž a získáte více času na další pracovní úkoly.
 • Rychlost vytěžení: Celý proces vytěžování je velmi rychlý a vytěžená data budete mít ve svém účetním systému do 20 vteřin.
 • Úspora financí: S Alice ušetříte až tisíce korun měsíčně. Cena za využití nástroje se odvíjí od počtu vytěžených faktur za měsíc. Účtujeme vždy za celý jeden dokument, nikoliv za stránky.
 • Univerzálnost: Účetní nástroj zvládne vytěžit různé typy dokladů, a to včetně fotografií, Wordových a PDF dokumentů.
 • Bezpečnost: Ochrana vašich údajů je pro nás na prvním místě, a proto všechna data ukládáme do uložiště Azure od společnosti Microsoft, která splňují nejpřísnější standardy.
 • Dlouhodobá archivace: K vašim účtenkám a fakturám se dostanete zpětně až po dobu 5 let.
 • Schvalovací procesy: Alice nabízí možnost nastavení interních schvalovacích práv, které ocení velké účetní kanceláře a firmy.

Zajímá vás, jak celý proces probíhá? Podívejte se na naše krátké video, ve kterém zjístíte všechny potřebné informace.

Alice,vaše virtuální účetní kolegyně!

Umělá inteligence Redque dokáže získat všechny údaje z nahraných faktur a účtenek. Stačí prostřednictvím e-mailu, webové či mobilní aplikace nebo skeneru nahrát doklad do Alice. Ta během několika sekund vytěží všechna data a vy je můžete jedním kliknutím odeslat do vašeho účetního systému.

Alice top section img Arrow right icon
Přejít na DEMO
Upload icon

Pojďte si to vyzkoušet sami!
Nahrajte soubor k vytěžení.

Nahráním souboru souhlasíte s jeho zpracováním na serveru.
Tato zjednodušená ukázka slouží pro jednostránkové dokumenty, všechny funkce můžete vyzkoušet zdarma v našem DEMU.

Download from app store Download form google play

Umělou inteligenci využívají již i tito klienti z celé České republiky:

Podívejte se, jak jednoduché prostředí vás čeká.

Při vývoji naší aplikace Alice jsme se snažili o jednoduchost a uživatelskou přívětivost. S námi zvládne automatizaci účetnictví opravdu každý!

Máte otázky? Kontaktujte nás!

V případě jakýkoliv dotazů nás kontaktujte telefonicky nebo prostřednictvím formuláře. Rádi vám se vším pomůžeme, od napojení účetního nástroje až po výběr nejvýhodnějšího cenového balíčku pro vás.
  Proč si jako účetní vybrat Alice? Těchto 10 důvodů vás přesvědčí 

  Zaujala vás naše česká aplikace Alice a zvažujete, zda vám dokáže pomoci? Ještě než se na to podíváme, v první řadě se určitě hodí říci, že i přesto, že k jejímu fungování využíváme (naši vlastní) umělou inteligenci Redque, vaši pozici se URČITĚ nechystáme nahradit! Nebojte se, naším hlavním cílem je účetním práci zjednodušit a díky eliminaci ručního přepisování i poskytnout více času na ty úkoly, které vyžadují lidské zapojení.  

  Číst více