MenuChat s Alice
Menu hamburger

Automatizace faktur s využitím umělé inteligence

Ruční zpracování všech přijatých faktur a účtenek je náročný a zdlouhavý proces. Účetní musí vykonávat opakující se rutinní úkoly, které jsou časově náročné. V praxi to znamená, že když klient dostane fakturu, odnese ji či přepošle své účetní, a ta z ní musí ručně přepsat všechna data a poté je uložit do účetního systému. S naší virtuální asistenkou Alice by redque je tomu však konec. Alice je poháněna enginem umělé inteligence Redque, který využívá strojové učení a technologii rozpoznání textu, a dokáže tak získat všechny informace během několika vteřin za vás. Celý proces automatizace výrazně zjednoduší a zrychlí postup získávání dat, a účetní s nimi mohou ihned pracovat.

About image

S Alice ušetříte až třetinu vaší práce!

Účetní nástroj je určen pro všechny podnikatele, účetní kanceláře i velké firmy. Zvládne automaticky vytěžit všechny informace z daňových dokladů s přesností až 98 % a ihned je odeslat do téměř všech účetních systémů jako je iDoklad, Pohoda, DUEL Ježek, Money a mnohé další.

Jaké všechny výhody vám Alice přinese?

  • Administrativní úleva a úspora času: Přechodem na digitální vytěžování účetních dokladů výrazně snížíte administrativní zátěž a získáte více času na další pracovní úkoly.
  • Rychlost vytěžení: Celý proces vytěžování je velmi rychlý a vytěžená data budete mít ve svém účetním systému do 20 vteřin.
  • Úspora financí: S Alice ušetříte až tisíce korun měsíčně. Cena za využití nástroje se odvíjí od počtu vytěžených faktur za měsíc. Účtujeme vždy za celý jeden dokument, nikoliv za stránky.
  • Univerzálnost: Účetní nástroj zvládne vytěžit různé typy dokladů, a to včetně fotografií, Wordových a PDF dokumentů.
  • Bezpečnost: Ochrana vašich údajů je pro nás na prvním místě, a proto všechna data ukládáme do uložiště Azure od společnosti Microsoft, která splňují nejpřísnější standardy.
  • Dlouhodobá archivace: K vašim účtenkám a fakturám se dostanete zpětně až po dobu 5 let.
  • Schvalovací procesy: Alice nabízí možnost nastavení interních schvalovacích práv, které ocení velké účetní kanceláře a firmy.

Zajímá vás, jak celý proces probíhá? Podívejte se na naše krátké video, ve kterém zjístíte všechny potřebné informace.

Alice,vaše virtuální účetní kolegyně!

Umělá inteligence Redque dokáže získat všechny údaje z nahraných faktur a účtenek. Stačí prostřednictvím e-mailu, webové či mobilní aplikace nebo skeneru nahrát doklad do Alice. Ta během několika sekund vytěží všechna data a vy je můžete jedním kliknutím odeslat do vašeho účetního systému.

Alice top section img Arrow right icon
Přejít na DEMO
Upload icon

Pojďte si to vyzkoušet sami!
Nahrajte soubor k vytěžení.

Nahráním souboru souhlasíte s jeho zpracováním na serveru.
Tato zjednodušená ukázka slouží pro jednostránkové dokumenty, všechny funkce můžete vyzkoušet zdarma v našem DEMU.

Umělou inteligenci využívají již i tito klienti z celé České republiky:

Jak to u mě funguje? Nahlédněte do mé osobní kanceláře.

Nabízím jednoduché a přehledné úživatelské rozhraní, které je velmi intuitivní. Se mnou bude vytěžování dat z dokladů hračka!

Máte otázky? Kontaktujte nás!

V případě jakýkoliv dotazů nás kontaktujte telefonicky nebo prostřednictvím formuláře. Rádi vám se vším pomůžeme, od napojení účetního nástroje až po výběr nejvýhodnějšího cenového balíčku pro vás.