MenuChat s Alice
Menu hamburger

Vytěžování dat z daňových dokladů

Získávání dat z faktur a účtenek nebylo nikdy snazší! A to díky české aplikaci Alice by redque, která je poháněna technologií rozpoznání textu a jádrem umělé inteligence Redque. S Alice po svém boku se můžete rozloučit s každodenním ručním přepisováním informací z daňových dokladů a pohodlně přejít na automatické vytěžování dat.

Účetní nástroj přináší jednoduchý a rychlý způsob, jak s minimální chybovostí během několika vteřin vytěžit všechna důležitá data z daňových dokladů a jedním kliknutím je odeslat do vašeho účetního programu. Aplikaci je možné bezproblémově napojit na téměř všechny nejběžněji používané účetní programy, jako jsou iDoklad, Pohoda, Fakturoid, DUEL Ježek, Money a mnohé další.

About image

Zajímá vás, jak to u nás vypadá? Pojďte nakouknout do kanceláře Alice!

Díky intuitivnímu uživatelskému rozhraní se v naší aplikaci rychle zorientujete.

Jaké výhody přináší vytěžování daňových dokladů pomocí umělé inteligence?

Alice šetří čas i peníze. Nezáleží na tom, jestli jste velká účetní kancelář nebo malý živnostník. S aplikací ušetříte až tisíce korun měsíčně, jelikož cena za využití aplikace se odvíjí od počtu zpracovaných dokladů za měsíc. Tento účetní nástroj navíc vždy účtuje za celý dokument, nikoliv za jednu stránku. Kromě toho Alice archivuje všechny vaše účtenky a faktury po dobu 5 let, veškeré firemní údaje automaticky ověřuje v ARESu a bezpečně ukládá do datových úložišť Azure od Microsoft.

Přechodem k digitálnímu vytěžování informací z daňových dokladů navíc snížíte administrativní zátěž, chybovost a náročnost zpracování účetnictví. V aplikaci můžete také nastavit schvalovací workflow, díky kterému můžete nastavit a spravovat vlastní interní pravidla.

Zaujal vás náš model umělé inteligence Redque a rádi byste se dozvěděli více informací o našem účetním nástroji Alice? Podívejte se na následující video, kde náš softwarový inženýr Lukáš Neumann, tvůrce naší AI, a obchodní zástupce Jaroslav Ždímal podrobně vysvětlují vše, co potřebujete vědět.

Vytěžená data ihned odešle do vašeho účetního systému!

Náš účetní nástroj se bezproblémově napojí na všechny nejpoužívanějšími účetními systémy.Podívejte se na jednoduchost integrací
Cooperation logo 1
Cooperation logo 2
Cooperation logo 3
Cooperation logo 4
Cooperation logo 5
Cooperation logo 6
Cooperation logo 7
Cooperation logo 8
Cooperation logo 9
Cooperation logo 10
Cooperation logo 11
Cooperation logo 12
Cooperation logo 13
Cooperation logo 14
Cooperation logo 15
Cooperation logo 16
Cooperation logo 17
Cooperation logo 18

Zaregistrujte se a nezávazně vyzkoušejte aplikaci Alice by redque

Už máte účet? Přihlaste se

E-mail již zaregistrovaný v systému

Souhlasím se zpracováním osobních údajú podle GDPR

Souhlasím s VOP

Co díky Alice získáte?

  • Nástroj na přepis vašich faktur a účtenek.
  • 98% přesnost vytěžení.
  • Přístup do jedinečné české aplikace založené na naší vlastní umělé inteligenci Redque.
  • Nejpřísnější bezpečnostní protokoly a zabezpečení.
  • Možnost zpracování českých, anglických, slovenských i německých dokladů.

Důvěřují nám velké firmy i malé účetní kanceláře.

Nápověda Alice

K automatickému vytěžování dat přešli již i tito klienti:

Proč si jako účetní vybrat Alice? Těchto 10 důvodů vás přesvědčí 

Zaujala vás naše česká aplikace Alice a zvažujete, zda vám dokáže pomoci? Ještě než se na to podíváme, v první řadě se určitě hodí říci, že i přesto, že k jejímu fungování využíváme (naši vlastní) umělou inteligenci Redque, vaši pozici se URČITĚ nechystáme nahradit! Nebojte se, naším hlavním cílem je účetním práci zjednodušit a díky eliminaci ručního přepisování i poskytnout více času na ty úkoly, které vyžadují lidské zapojení.  

Číst více