MenuVyzkoušet zdarma
Menu hamburger

Archivace dat z faktur a účtenek

Ruční zpracování a archivace faktur a účtenek může být časově a finančně náročné. Skladování každého daňového dokladu vyžaduje nejen dostatek místa ve vaší kanceláři, ale přináší také riziko jejich poškození či ztracení. Naštěstí tu máme řešení v podobě Alice by redque, vašeho nového digitálního společníka. Tento revoluční nástroj je poháněn jádrem umělé inteligence Redque a využívá technologii optického rozpoznávání znaků (OCR), aby efektivně zpracoval a archivoval vaše daňové doklady.

S Alice nemusíte mít obavy o ztrátu dokladů. Všechny nahrané dokumenty jsou automaticky archivovány, což vám umožňuje snadný přístup k nim kdykoli budete potřebovat. Díky tomu, že systém přesně vytěží data z daňových dokladů, se můžete spolehnout, že vaše účetnictví bude plynule fungovat a že budete mít všechny dokumenty pod kontrolou.

About image

Náš účetní nástroj k archivaci faktur a účtenek využívají již i tito klienti:

Podívejte se na intuitivní webové rozhraní aplikace Alice

Jste zvědaví, jak to v naší aplikaci Alice vypadá? Podívejte se na náhled, nebo si ji rovnou bezplatně vyzkoušejte.

Spolehlivá ochrana dat při digitalizaci účetnictví

Bezpečnost dat je klíčovou prioritou při digitalizaci účetnictví. I když se mnozí ptají: „Je to bezpečné?“, s Alice se nemusíte ničeho bát. Naše účetní aplikace používá nejmodernější bezpečnostní protokoly a využívá službu Azure od společnosti Microsoft, která je známá svou spolehlivostí a bezpečností. Vaše firemní informace jsou pečlivě chráněny a ukládány na fyzicky oddělených serverech.

Pro účely účetnictví je nyní možné uchovávat všechny doklady výhradně v elektronické formě, což proces archivace dat z faktur a účtenek výrazně zjednodušuje. S pomocí našeho nástroje můžete snadno převést papírové faktury do digitální podoby a vytěžit z nich potřebné informace. Alice navíc zaručuje bezpečné uložení každého dokumentu s časovým razítkem, který lze kdykoliv snadno dohledat.

Zaregistrujte se a nezávazně vyzkoušejte aplikaci Alice by redque

Už máte účet? Přihlaste se

E-mail již zaregistrovaný v systému

Souhlasím se zpracováním osobních údajú podle GDPR

Souhlasím s VOP

Co díky Alice získáte?

  • Nástroj na přepis vašich faktur a účtenek.
  • 98% přesnost vytěžení.
  • Přístup do jedinečné české aplikace založené na naší vlastní umělé inteligenci Redque.
  • Nejpřísnější bezpečnostní protokoly a zabezpečení.
  • Možnost zpracování českých, anglických, slovenských i německých dokladů.

Důvěřují nám velké firmy i malé účetní kanceláře.

Nápověda Alice

Proč si jako účetní vybrat Alice? Těchto 10 důvodů vás přesvědčí 

Zaujala vás naše česká aplikace Alice a zvažujete, zda vám dokáže pomoci? Ještě než se na to podíváme, v první řadě se určitě hodí říci, že i přesto, že k jejímu fungování využíváme (naši vlastní) umělou inteligenci Redque, vaši pozici se URČITĚ nechystáme nahradit! Nebojte se, naším hlavním cílem je účetním práci zjednodušit a díky eliminaci ručního přepisování i poskytnout více času na ty úkoly, které vyžadují lidské zapojení.  

Číst více