MenuChat s Alice
Menu hamburger

Aplikace pro váš účetní software

V digitálním věku, kdy se podnikání neustále vyvíjí a roste, je důležité udržet krok s technologickými inovacemi i v oblasti účetnictví. Aplikace a doplňky pro váš účetní software se stávají nedílnou součástí každodenních účetních operací, a právě zde přichází na řadu Alice by redque. Náš online nástroj, který využívá jádro umělé inteligence Redque a moderní technologie OCR a strojového učení k automatickému zpracování faktur a účtenek. Alice je navržena tak, aby se snadno integrovala s vaším stávajícím účetním softwarem, včetně programů jako iDoklad, Pohoda, DUEL Ježek, Money nebo Fakturoid.

Investicí do naší české aplikace snížíte administrativní zátěž a chybovost, získáte více času a ušetříte až tisíce korun měsíčně. Kromě toho Alice dokáže zpracovat různé typy dokladů, archivovat dokumenty a nabízí možnost využití schvalovacího workflow.

About image

Bezproblémové odeslání vytěžených dat do vašeho účetního programu.

Alice vám rádi napojíme na téměř všechny účetní softwary.Podívejte se na jednoduchost integrací
Cooperation logo 1
Cooperation logo 2
Cooperation logo 3
Cooperation logo 4
Cooperation logo 5
Cooperation logo 6
Cooperation logo 7
Cooperation logo 8
Cooperation logo 9
Cooperation logo 10
Cooperation logo 11
Cooperation logo 12
Cooperation logo 13
Cooperation logo 14
Cooperation logo 15
Cooperation logo 16
Cooperation logo 17
Cooperation logo 18

Webová i mobilní verze: Nové možnosti správy účetnictví s aplikací Alice

Naši zákazníci mohou pracovat s webovou verzí nástroje, nebo nově využít také mobilní aplikaci, která přináší jednoduchý způsob správy účetních dokladů přímo z jejich mobilního zařízení. Stačí jen otevřít aplikaci, nahrát účtenky a provést základní úpravy – a všechna data jsou připravena k odeslání do jejich účetního softwaru. Mobilní verze je k dispozici pro iOS v App Storu a pro Android v Google Play.

Tato novinka představuje významnou úsporu času a úsilí pro účetní kanceláře i pro jednotlivce, kteří často pracují s daňovými doklady. Uživatelé budou ocenit snadné použití, synchronizaci s webovou verzí a možnost rychlého a jednoduchého odesílání údajů do jejich účetního softwaru.

Uživatelské rozhraní mobilní aplikace je intuitivní a snadno použitelné, s možností jednoduchého přihlášení nebo registrace. A co je nejdůležitější, za používání této aplikace nejsou účtovány žádné dodatečné poplatky. Vše je zahrnuto v měsíčním paušálu za vytěžování, což zajišťuje jasnou a předvídatelnou cenu.

Zaregistrujte se a nezávazně vyzkoušejte aplikaci Alice by redque

Už máte účet? Přihlaste se

E-mail již zaregistrovaný v systému

Souhlasím se zpracováním osobních údajú podle GDPR

Souhlasím s VOP

Co díky Alice získáte?

  • Nástroj na přepis vašich faktur a účtenek.
  • 98% přesnost vytěžení.
  • Přístup do jedinečné české aplikace založené na naší vlastní umělé inteligenci Redque.
  • Nejpřísnější bezpečnostní protokoly a zabezpečení.
  • Možnost zpracování českých, anglických, slovenských i německých dokladů.

Důvěřují nám velké firmy i malé účetní kanceláře.

Nápověda Alice

Aplikaci Alice napojili na svůj účetní software již i tito klienti:

Proč si jako účetní vybrat Alice? Těchto 10 důvodů vás přesvědčí 

Zaujala vás naše česká aplikace Alice a zvažujete, zda vám dokáže pomoci? Ještě než se na to podíváme, v první řadě se určitě hodí říci, že i přesto, že k jejímu fungování využíváme (naši vlastní) umělou inteligenci Redque, vaši pozici se URČITĚ nechystáme nahradit! Nebojte se, naším hlavním cílem je účetním práci zjednodušit a díky eliminaci ručního přepisování i poskytnout více času na ty úkoly, které vyžadují lidské zapojení.  

Číst více