MenuChat s Alice
Menu hamburger

Digitalizace a modernizace účetnictví

Vlivem technického pokroku a rozvoje umělé inteligence došlo k výrazným změnám na trhu. Tyto změny se nevyhnuly ani oblasti účetnictví, kde se způsob zpracování dat z daňových dokumentů podstatně proměnil. Účetní přecházejí od ručního přepisu údajů z faktur a účtenek k automatickému vytěžování informací za pomoci umělé inteligence.

Jedním z moderních AI modelů, jenž pomáhá účetním digitalizovat procesy, je účetní nástroj Alice by redque. Tento nástroj je poháněn jádrem umělé inteligence Redque a technologií optického rozpoznávání znaků (OCR). Výhodou Alice je její snadné napojení na téměř všechny účetní systémy, mezi které patří například DUEL Ježek, Fakturoid, iDoklad, Pohoda, Money a mnoho dalších. Zapojením AI modelů získají účetní více času pro své další pracovní úkoly a mohou se efektivněji věnovat své práci.

About image

Jednoduchá a intuitivní, taková je moje kancelář!

Nahlédněte, jak vypadá moje osobní kancelář. Vše je navrženo pro snadné ovládání a maximální přehlednost.

Jaké výhody přináší digitalizace účetnictví?

Automatické vytěžování účetních dokladů ocení nejen účetní, ale také podnikatelé a firmy všech velikostí. Díky umělé inteligenci se navždy můžete rozloučit s nudným přepisováním dat z účtenek a faktur a přejít na digitální vedení účetnictví. Alice zvládne zpracovat velké množství daňových dokladů během několika vteřin, díky čemuž dojde ke snížení administrativní zátěže. Výhodou tohoto účetního nástroje je přívětivá cena, jelikož klient platí vždy za jeden celý dokument, nikoliv za stránku. Měsíční poplatek za využívání Alice se tedy odvíjí od počtu vytěžených faktur za měsíc.

S Alice budou také všechny vaše údaje bezpečně chráněny v datových centrech Azure od spolehlivé společnosti Microsoft. Navíc vaše doklady archivujeme po dobu 5 let, díky čemuž se k nim vždy můžete bez problémů vrátit.

Zajímá vás, proč přejít k digitalizaci účetnictví a chcete se dozvědět více informací o Alice by redque? Podívejte se na záznam z konference, kde náš obchodní zástupce Jaroslav Ždímal podrobně vysvětluje fungování účetního nástroje Alice.

Pohoda, Money nebo DUEL Ježek? Alice se integruje do každého účetního systému!

Získaná data rychle odešle do vašeho účetního systému, kde s nimi můžete dále pracovat.Podívejte se na jednoduchost integrací
Cooperation logo 1
Cooperation logo 2
Cooperation logo 3
Cooperation logo 4
Cooperation logo 5
Cooperation logo 6
Cooperation logo 7
Cooperation logo 8
Cooperation logo 9
Cooperation logo 10
Cooperation logo 11
Cooperation logo 12
Cooperation logo 13
Cooperation logo 14
Cooperation logo 15
Cooperation logo 16
Cooperation logo 17

Zaregistrujte se a nezávazně vyzkoušejte aplikaci Alice by redque

Už máte účet? Přihlaste se

E-mail již zaregistrovaný v systému

Souhlasím se zpracováním osobních údajú podle GDPR

Co díky Alice získáte?

  • Nástroj na přepis vašich faktur a účtenek.
  • 98% přesnost vytěžení.
  • Přístup do jedinečné české aplikace založené na naší vlastní umělé inteligenci Redque.
  • Nejpřísnější bezpečnostní protokoly a zabezpečení.
  • Možnost zpracování českých, anglických, slovenských i německých dokladů.

Důvěřují nám velké firmy i malé účetní kanceláře.

Výhody umělé inteligence využívají již i tito klienti: