MenuChat s Alice
Menu hamburger
 • Úvod
 • Blog
 • Zjednodušte si vedení svého účetnictví

Zjednodušte si vedení svého účetnictví

Už vás nebaví zdlouhavé přepisování faktur i účtenek a chcete přejít k efektivnímu a modernímu přístupu k účetnictví? Seznamte se s Alice, naší účetní kolegyní, která díky umělé inteligenci a moderním technologiím zvládne zpracovávat velké množství daňových dokladů s 98% přesností. 

Účetní zvažující modernizaci své práce.

Kdo je Alice a jak vám může pomoci?

Alice by redque je naše unikátní umělá inteligence, která vám pomůže s celým procesem zpracování faktur i účtenek. Účetní nástroj zvládne rychle a bez problémů zpracovat velké množství dokumentů s minimální chybovostí v krátkém čase. Co to tedy pro Vás znamená? Vaším úkolem je pouze nahrát účetní doklad prostřednictvím e-mailu, webové nebo mobilní aplikace. Alice následně přečte vložené účetní dokumenty a bezpečně je vytěží a přepíše. Vám už poté zbývá pouze zkontrolovat získaná data a poslat je do vašeho účetního systému.

Proč přejít do digitální éry účetnictví?

Rozhodli jste se ve firmě  modernizovat a zvažujete, jak hladce přejít do digitální éry účetnictví a získat konkurenční výhodu? Naše účetní kolegyně Alice vám se změnou spolehlivě pomůže. Z manuálního a zdlouhavého přepisování údajů z faktur a účtenek přejděte na rychlé a přesné digitální zpracování dokumentů s minimální chybovostí. Navíc získáte snadný přístup ke svým datům a zvýšíte jejich ochranu. Využití online nástrojů a investice do moderních technologiích, jako je naše Alice by redque, může zlepšit vaši produktivitu a efektivně ovlivnit vedení účetnictví. Cílem modernizace je účinně snížit administrativní zátěž, ušetřit čas i peníze.

Pro koho je Alice určena?

Jste účetní, OSVČ nebo firma? Alice je určena pro všechny, kteří si chtějí usnadnit práci a  vstoupit do nové a moderní éry efektivního účetnictví. Už nemusíte zdlouhavě ručně přepisovat faktury, s Alice je to minulostí!

ÚČETNÍ:

 • Snadný a rychlý účetnický systém
 • Ulehčení práce a zlepšení kvality v oblasti zpracování účetních dokumentů
 • Bezpečný nástroj s minimální chybovostí
 • Efektivní šetření času a peněz
 • Dostupnost 24/7/365

OSVČ

 • Spolehlivá virtuální asistentka 
 • Rychlé a efektivní zpracování daňových dokladů bez složitých procesů 
 • Intuitivní rozhraní mobilní i webové aplikace
 • Úspora času i peněz
 • Minimalizace chyb

Firmy:

 • Napojení přes API klíč
 • Minimalizace chybovosti zpracování účetních dokumentů
 • Inovativní přístup k účetnictví
 • Snížení nákladů spojených s účetnictvím
 • Úspora času a práce zaměstnanců

Jedno kliknutí a je vytěženo!

Jak pracovat s Alice? Vložení a následné zpracování účetních dokumentů je velmi snadné. Stačí prostřednictvím webové aplikace, telefonu nebo e-mailu nahrát faktury a dokumenty do Alice. Během pár vteřin získáte kompletní informace z vašich dokumentů a pomocí jednoho kliknutí je jednoduše a rychle exportujete do vašeho účetního systému. Další výhodou je také to, že nemusíte nic stahovat nebo instalovat do svého počítače, stačí vám obyčejný prohlížeč s připojením k internetu. Vše totiž probíhá online skrze vaše zabezpečené přihlášení.

Proč chtít Alice by redque i do vaší kanceláře?

Alice je účetní společnicí, která je dostupná tzv. 24/7, 365 dní v roce a kdykoliv zpracuje vaše účetní doklady. Její další předností je rychlost, jelikož efektivně zpracuje vaše dokumenty během několika okamžiků. Dbáme také na bezpečnost, veškerá data jsou šifrována a chráněna proti zneužití.

Jaké účetní systémy Alice podporuje?

Alice vám připraví všechny důležitá data z dokumentů a umožní je nahrát do vašich účetních programů. Zvládne spolupracovat s převážnou většinou účetních systémů, jako je například Pohoda, iDoklad, Money S3/S4/S5, DUEL a další. Po propojení vašeho účetního softwaru s Alice se vytěžené informace rychle na jeden klik odešlou přímo do vašeho systému.

Zajímá vás více informací o Alice, nebo chcete vyzkoušet naši DEMO verzi? Navštivte na DEMO a vyzkoušejte si sílu umělé inteligence. 

Jak vidí Alice obchodní zástupce Jaroslav Ždímal?

Jaroslav Ždímal věří v budoucnost využívání umělé inteligence v účetnictví, a proto je zastáncem účetního nástroje Alice, která klientům přináší jednoduché a rychlé zpracování účetních dokladů. Podle Jaroslava je Alice jedinečná v tom, že za několik vteřin zvládne vytěžit velké množství dat bez větších chyb. Pokud Vás zajímá více informací o Alice, přečtěte si náš článek XX, který proběhl v červnu v roce 2023 s Jaroslavem Ždímalem.