MenuVyzkoušet zdarma
Menu hamburger

Moderní příprava účetních podkladů

Odpočiňte si od nekonečného zadávání čísel a údajů z faktur. Moderní příprava daňových podkladů mění způsob, jakým spravujete své účetnictví. Díky Alice můžete informace z vašich účtenek získávat automaticky během několika vteřin. Stačí jen nahrát vaše doklady přes webové nebo mobilní rozhraní, skenerem či e-mailem, a Alice se postará o zbytek. Informace z vašich faktur jsou automaticky vytěženy a připraveny k dalšímu využití. Tyto data pak můžete snadno odeslat do vašeho účetního softwaru a podle potřeby s nimi dále pracovat. S našim online nástrojem se stává příprava účetních podkladů efektivnější, přesnější a vy ušetříte svůj cenný čas.

About image

Informace z faktur snadno odešlete do svého účetního softwaru.

Alice vám rádi napojíme na téměř všechny účetní programy.Podívejte se na jednoduchost integrací

Všechny účetní informace vždy po ruce!

S Alice se zjednoduší nejen vytěžení dat, ale i jejich archivace. Už žádné ztracené doklady nebo hledání v šanonu. Všechny informace jsou bezpečně uložené a kdykoliv připravené k vašim dalším účetním potřebám. Tento proces nejen šetří čas strávený hledáním a zadáváním dat, ale také snižuje finanční náklady spojené s tradičním zpracováním dokumentů. Přesnost, kterou Alice přináší díky pokročilé technologii vytěžení dat, eliminuje chyby a zajišťuje správnost a konzistentnost vašich účetních záznamů. Výsledkem je, že všechna potřebná data jsou vždy připravena a přesně tam, kde je potřebujete pro bezproblémové vedení vašeho účetnictví.

K automatizaci účetnictví s online nástrojem Alice přešli i následující klienti:

Zaregistrujte se a nezávazně vyzkoušejte aplikaci Alice by redque

Už máte účet? Přihlaste se

E-mail již zaregistrovaný v systému

Souhlasím se zpracováním osobních údajú podle GDPR

Souhlasím s VOP

Co díky Alice získáte?

  • Nástroj na přepis vašich faktur a účtenek.
  • 98% přesnost vytěžení.
  • Přístup do jedinečné české aplikace založené na naší vlastní umělé inteligenci Redque.
  • Nejpřísnější bezpečnostní protokoly a zabezpečení.
  • Možnost zpracování českých, anglických, slovenských i německých dokladů.

Důvěřují nám velké firmy i malé účetní kanceláře.

Nápověda Alice

Proč si jako účetní vybrat Alice? Těchto 10 důvodů vás přesvědčí 

Zaujala vás naše česká aplikace Alice a zvažujete, zda vám dokáže pomoci? Ještě než se na to podíváme, v první řadě se určitě hodí říci, že i přesto, že k jejímu fungování využíváme (naši vlastní) umělou inteligenci Redque, vaši pozici se URČITĚ nechystáme nahradit! Nebojte se, naším hlavním cílem je účetním práci zjednodušit a díky eliminaci ručního přepisování i poskytnout více času na ty úkoly, které vyžadují lidské zapojení.  

Číst více