MenuVyzkoušet zdarma
Menu hamburger
  • Úvod
  • Blog
  • Umělá inteligence Redque a její výhledy do budoucna

Umělá inteligence Redque a její výhledy do budoucna

V roce 2012 byla vytvořena revoluční umělá inteligence Redque, jehož zakladatelem je Lukášem Neumannem. Redque využívá pokročilou technologii rozpoznání textu (OCR) a strojové učení, aby umožnila snadnější zpracování účtenek a faktur.  V tomto článku se podíváme, jaké jsou plány pro Redque do budoucna a co od tohoto účetního nástroje můžeme čekat.

 

Redque: Snadná cesta k vytěžení účetních dat

Proces vytěžování dat s Redque je velmi jednoduchý. Stačí váš účetní dokument nahrát do systému, a Redque během chvilky identifikuje požadovaná políčka, která chcete získat. Následně vám zobrazí původní dokument s vytěženými informacemi. Poté můžete získaná data poslat spolu s veškerými údaji do vašeho cílového účetního systému.

Jaké jsou plány s Redque do budoucnosti?

Redque v budoucnu plánuje velké rozšíření, a to přidáním dalších typů dokumentů, které bude umělá inteligence schopna bez problému a rychle zpracovat. Cílem bude z Redque udělat univerzální nástroj pro přepisování a zpracování různých dokumentů, od dodacích listů po vyúčtování elektřiny nebo služeb. Tímto by inovativní nástroj měl efektivně zvládat různé úkoly a usnadnit život nejen účetním, ale i firmám a podnikatelům.

Jak toho dosáhneme?

Rozšířením možností samostatných funkcí Redque máme za cíl kromě samostatného vytěžování faktur také poskytnout uživatelům možnost, aby sami mohli jednoduše nadefinovat vlastní pravidla pro vytěžování jiných dokumentů. V nástroji bude vytvořen uživatelsky přívětivé rozhraní, ve kterém stačí jednoduše zadat, o jaký typ dokladu se jedná a co přesně z něj chceme získat.

Alice by redque: Pohodlné řešení pro účetní i váš podnik

Společnost Redque s.r.o. také představila českou účetní aplikaci Alice by redque, která uživatelům pomáhá s vytěžováním účetních dokladů. Alice je virtuální asistentka, která stojí na jádře umělé inteligence Redque a je ideální pro ty, kteří si chtějí usnadnit práci s ručním přepisováním faktur. Alice rychle vytěží informace z nahraných dokumentů a vy si je následně můžete jedním kliknutím odeslat do vašeho účetního systému. Vyzkoušejte bezplatnou DEMO verzi (zde), ve které můžete nahlédnout do uživatelského rozhraní a vyzkoušet dostupné funkce Alice.

 

V budoucnu se tedy můžeme těšit na nové funkce tohoto účetního nástroje. Pokud se chcete dozvědět více informací o Redque, přečtěte si rozhovor se zakladatelem této umělé inteligence Lukášem Neumannem, který najdete na našem blogu (zde).

 

Proč si jako účetní vybrat Alice? Těchto 10 důvodů vás přesvědčí 

Zaujala vás naše česká aplikace Alice a zvažujete, zda vám dokáže pomoci? Ještě než se na to podíváme, v první řadě se určitě hodí říci, že i přesto, že k jejímu fungování využíváme (naši vlastní) umělou inteligenci Redque, vaši pozici se URČITĚ nechystáme nahradit! Nebojte se, naším hlavním cílem je účetním práci zjednodušit a díky eliminaci ručního přepisování i poskytnout více času na ty úkoly, které vyžadují lidské zapojení.  

Číst více