MenuChat s Alice
Menu hamburger
  • Úvod
  • Blog
  • Umělá inteligence Redque a její výhledy do budoucna

Umělá inteligence Redque a její výhledy do budoucna

V roce 2012 byla vytvořena revoluční umělá inteligence Redque, jehož zakladatelem je Lukášem Neumannem. Redque využívá pokročilou technologii rozpoznání textu (OCR) a strojové učení, aby umožnila snadnější zpracování účtenek a faktur.  V tomto článku se podíváme, jaké jsou plány pro Redque do budoucna a co od tohoto účetního nástroje můžeme čekat.

 

Redque: Snadná cesta k vytěžení účetních dat

Proces vytěžování dat s Redque je velmi jednoduchý. Stačí váš účetní dokument nahrát do systému, a Redque během chvilky identifikuje požadovaná políčka, která chcete získat. Následně vám zobrazí původní dokument s vytěženými informacemi. Poté můžete získaná data poslat spolu s veškerými údaji do vašeho cílového účetního systému.

Jaké jsou plány s Redque do budoucnosti?

Redque v budoucnu plánuje velké rozšíření, a to přidáním dalších typů dokumentů, které bude umělá inteligence schopna bez problému a rychle zpracovat. Cílem bude z Redque udělat univerzální nástroj pro přepisování a zpracování různých dokumentů, od dodacích listů po vyúčtování elektřiny nebo služeb. Tímto by inovativní nástroj měl efektivně zvládat různé úkoly a usnadnit život nejen účetním, ale i firmám a podnikatelům.

Jak toho dosáhneme?

Rozšířením možností samostatných funkcí Redque máme za cíl kromě samostatného vytěžování faktur také poskytnout uživatelům možnost, aby sami mohli jednoduše nadefinovat vlastní pravidla pro vytěžování jiných dokumentů. V nástroji bude vytvořen uživatelsky přívětivé rozhraní, ve kterém stačí jednoduše zadat, o jaký typ dokladu se jedná a co přesně z něj chceme získat.

Alice by redque: Pohodlné řešení pro účetní i váš podnik

Společnost Redque s.r.o. také představila českou účetní aplikaci Alice by redque, která uživatelům pomáhá s vytěžováním účetních dokladů. Alice je virtuální asistentka, která stojí na jádře umělé inteligence Redque a je ideální pro ty, kteří si chtějí usnadnit práci s ručním přepisováním faktur. Alice rychle vytěží informace z nahraných dokumentů a vy si je následně můžete jedním kliknutím odeslat do vašeho účetního systému. Vyzkoušejte bezplatnou DEMO verzi (zde), ve které můžete nahlédnout do uživatelského rozhraní a vyzkoušet dostupné funkce Alice.

 

V budoucnu se tedy můžeme těšit na nové funkce tohoto účetního nástroje. Pokud se chcete dozvědět více informací o Redque, přečtěte si rozhovor se zakladatelem této umělé inteligence Lukášem Neumannem, který najdete na našem blogu (zde).