MenuVyzkoušet zdarma
Menu hamburger

Umělá inteligence v účetnictví

Umělá inteligence se stává nezbytnou součástí moderního účetnictví. Dnešní rychlý technologický rozvoj a digitalizace nás vedou k přijetí inovativních nástrojů, které zefektivňují běžné účetní procesy a otevírají nové možnosti pro analýzu a správu finančních dat. Náš online nástroj Alice využívá pokročilou kombinaci OCR technologie a umělé inteligence Redque, díky čemuž může automaticky vytěžovat a zpracovávat informace z různých typů dokumentů s vysokou přesností.

Cílem naší technologie určitě není nahradit účetní, ale podpořit a posílit jejich roli tím, že odstraníme monotónní a časově náročné úkoly. Toto zjednodušení procesů umožní účetním věnovat se důležitějším aspektům své práce, jako je analýza dat, manažerské účetnictví a poradenství, kde lidské znalosti a dovednosti jsou nezastupitelné. S technologií jako je Alice, účetní nejenže zvyšují efektivitu své práce, ale také snižují možnost chyb a zvyšují kvalitu poskytovaných služeb, čímž nabízejí svým klientům vyšší hodnotu.

About image

Zjistěte, jak jednoduché je používat náš účetní nástroj! Přesvědčte se sami a podívejte se do kanceláře naší Alice.

Rozhraní Alice je navrženo tak, aby bylo co nejpřístupnější a snadno ovladatelné.

Zrychlete zpracování vašich daňových dokladů zapojením umělé inteligence!

S Alice můžete zredukovat až třetinu rutinních pracovních úkonů. Náš nástroj je ideální pro firmy různých velikostí a účetní kanceláře, jelikož dokáže s vysokou přesností vytěžovat data z daňových dokladů a okamžitě je odeslat do účetních systémů. Alice je možné bezproblémově napojit například na účetní software jako jsou DUEL Ježek, Pohoda, Money, Fakturoid nebo iDoklad, do kterých odešle všechny získané informace během několika vteřin.

Použitím online nástroje, který využívá umělou inteligenci v účetnictví, získáte hned několik výhod, které vám zjednoduší práci. Díky automatizaci procesu zpracování dokladů ušetříte spoustu času a snížíte administrativní zátěž, což vám umožní soustředit se na důležitější úkoly. Alice je flexibilní a zvládne zpracovat různé typy dokumentů, včetně fotografií a souborů ve formátech Word a PDF. Vaše data jsou bezpečně uložena a chráněna, a kdykoli potřebujete, můžete se k nim snadno dostat. Pro větší organizace nabízí i možnost nastavení interních schvalovacích procesů, což zvyšuje kontrolu nad dokumenty.

Alice lze snadno integrovat s nejrozšířenějšími účetními programy.

S napojením účetního nástroje vám vždy rádi pomůžeme.Podívejte se na jednoduchost integrací

Alice by redqueváše nová virtuální kolegyně!

Po nahrání dokumentu do nástroje – ať už pomocí e-mailu, webového rozhraní, mobilní aplikace nebo přímo skenováním – se veškeré informace z dokumentu během okamžiku zpracují. Alice inteligentně rozpozná a získá potřebné údaje, které poté můžete s minimální námahou a jediným kliknutím efektivně přenést do vašeho účetního software.

Alice top section img Arrow right icon
Vyzkoušet DEMO verzi
Upload icon

Otestujte to na vlastní kůži!
Klikněte nebo nahrajte soubor k vytěžení.

Nahráním souboru souhlasíte s jeho zpracováním na serveru.
Tato zjednodušená ukázka slouží pro jednostránkové dokumenty, všechny funkce můžete vyzkoušet zdarma v našem DEMU.

Download from app store Download form google play

Zaregistrujte se a nezávazně vyzkoušejte aplikaci Alice by redque

Už máte účet? Přihlaste se

E-mail již zaregistrovaný v systému

Souhlasím se zpracováním osobních údajú podle GDPR

Souhlasím s VOP

Co díky Alice získáte?

  • Nástroj na přepis vašich faktur a účtenek.
  • 98% přesnost vytěžení.
  • Přístup do jedinečné české aplikace založené na naší vlastní umělé inteligenci Redque.
  • Nejpřísnější bezpečnostní protokoly a zabezpečení.
  • Možnost zpracování českých, anglických, slovenských i německých dokladů.

Důvěřují nám velké firmy i malé účetní kanceláře.

Nápověda Alice

Tito klienti z České republiky už také začlenili umělou inteligenci do svých účetních postupů:

Proč si jako účetní vybrat Alice? Těchto 10 důvodů vás přesvědčí 

Zaujala vás naše česká aplikace Alice a zvažujete, zda vám dokáže pomoci? Ještě než se na to podíváme, v první řadě se určitě hodí říci, že i přesto, že k jejímu fungování využíváme (naši vlastní) umělou inteligenci Redque, vaši pozici se URČITĚ nechystáme nahradit! Nebojte se, naším hlavním cílem je účetním práci zjednodušit a díky eliminaci ručního přepisování i poskytnout více času na ty úkoly, které vyžadují lidské zapojení.  

Číst více