MenuChat s Alice
Menu hamburger

Alice by Redque
parťačka všech účetních!

Už vás nebaví zdlouhavé přepisování faktur a účetních dokumentů? Hledáte efektivní systém, který nejen že udělá nudnou práci za vás, ale také vám při zpracování tisíce faktur za měsíc ušetří až 33 hodin? Seznamte se s naší Alice, spolehlivou účetní kolegyní, která je tu vždy pro vás.

About image

Ušetřete čas, peníze a zrychlete svou účetní práci

Rozumíme, že každá účetní svůj vlastní osvědčený systém a postup při zpracování dokumentů. Prostřednictvím Alice se snažíme vaši práci co nejvíce usnadnit a ušetřit vám nejen čas, ale i peníze. Díky Alice můžete nechat zbytečnou manuální práci na ní a během několika vteřin získat o mnoho více času pro vaše další úkoly. Alice vám pomůže efektivně zrychlit přepis a zpracování údajů a dat z účetních dokladů.

About image

Dosáhněte dokonalé přesnosti s Alice

Chcete se vyhnout chybám a nechtěným překlepům a zajistit dokonalou přesnost ve vaší práci? Díky umělé inteligenci a jejím pokročilým algoritmům a automatizaci, kterou Alice poskytuje, dokáže úspěšně vytěžit dokumenty až s 98% správností.

About image

Proč byste měli právě Alice vybrat jako svého virtuálního pomocníka?

Mezi největší výhody Alice patří její:

Dostupnost icon

Dostupnost

Non-stop dostupnost, 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, 365 dní v roce.
Rychlost icon

Rychlost

Schopnost pracovat rychle a efektivně.
Bezpečnost icon

Bezpečnost

Vaše informace jsou plně chráněny a uloženy v bezpečném prostředí.
Jednoduchost icon

Jednoduchost

Pohodlné odesílání dokladů s intuitivním rozhraním.

Pojďte se podívat, jak Alice dokonale přepisuje a zpracovává data!

Nahlédněte do Alice a prohlédněte si přepsaná data a formát z ukázkové faktury a účtenky.

Bezproblémová integrace do vašeho účetního systému Kontaktujte nás

Alice můžete bez problému integrovat do vašeho stávajícího účetního systému. Alice je schopna bezpečně spolupracovat s různými účetní systémy, včetně populárních programů jako je iDoklad nebo Pohoda. Není třeba se obávat složitého procesu, protože náš tým vám rád poskytne veškerou potřebnou pomoc a podporu při napojování. Můžete si s námi sjednat bezplatnou konzultaci, na které s vámi probreme všechny podrobnosti a možnosti přizpůsobení napojení Alice podle vašich potřeb. Kontaktujte nás můžete prostřednictvím online formuláře nebo telefonicky.