MenuVyzkoušet zdarma
Menu hamburger

Alice by Redque
parťačka všech účetních!

Už vás nebaví zdlouhavé přepisování faktur a účetních dokumentů? Hledáte efektivní systém, který nejen že udělá nudnou práci za vás, ale také vám při zpracování tisíce faktur za měsíc ušetří až 33 hodin? Seznamte se s naší Alice, spolehlivou účetní kolegyní, která je tu vždy pro vás.

About image

Ušetřete čas, peníze a zrychlete svou účetní práci

Rozumíme, že každá účetní svůj vlastní osvědčený systém a postup při zpracování dokumentů. Prostřednictvím Alice se snažíme vaši práci co nejvíce usnadnit a ušetřit vám nejen čas, ale i peníze. Díky Alice můžete nechat zbytečnou manuální práci na ní a během několika vteřin získat o mnoho více času pro vaše další úkoly. Alice vám pomůže efektivně zrychlit přepis a zpracování údajů a dat z účetních dokladů.

About image

Dosáhněte dokonalé přesnosti s Alice

Chcete se vyhnout chybám a nechtěným překlepům a zajistit dokonalou přesnost ve vaší práci? Díky umělé inteligenci a jejím pokročilým algoritmům a automatizaci, kterou Alice poskytuje, dokáže úspěšně vytěžit dokumenty až s 98% správností.

About image

Proč byste měli právě Alice vybrat jako svého virtuálního pomocníka?

Mezi největší výhody Alice patří její:

Dostupnost icon

Dostupnost

Non-stop dostupnost, 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, 365 dní v roce.
Rychlost icon

Rychlost

Schopnost pracovat rychle a efektivně.
Bezpečnost icon

Bezpečnost

Vaše informace jsou plně chráněny a uloženy v bezpečném prostředí.
Jednoduchost icon

Jednoduchost

Pohodlné odesílání dokladů s intuitivním rozhraním.

Pojďte se podívat, jak Alice dokonale přepisuje a zpracovává data!

Nahlédněte do Alice a prohlédněte si přepsaná data a formát z ukázkové faktury a účtenky.

Bezproblémová integrace do vašeho účetního systému Kontaktujte nás

Alice můžete bez problému integrovat do vašeho stávajícího účetního systému. Alice je schopna bezpečně spolupracovat s různými účetní systémy, včetně populárních programů jako je iDoklad nebo Pohoda. Není třeba se obávat složitého procesu, protože náš tým vám rád poskytne veškerou potřebnou pomoc a podporu při napojování. Můžete si s námi sjednat bezplatnou konzultaci, na které s vámi probreme všechny podrobnosti a možnosti přizpůsobení napojení Alice podle vašich potřeb. Kontaktujte nás můžete prostřednictvím online formuláře nebo telefonicky.
    Proč si jako účetní vybrat Alice? Těchto 10 důvodů vás přesvědčí 

    Zaujala vás naše česká aplikace Alice a zvažujete, zda vám dokáže pomoci? Ještě než se na to podíváme, v první řadě se určitě hodí říci, že i přesto, že k jejímu fungování využíváme (naši vlastní) umělou inteligenci Redque, vaši pozici se URČITĚ nechystáme nahradit! Nebojte se, naším hlavním cílem je účetním práci zjednodušit a díky eliminaci ručního přepisování i poskytnout více času na ty úkoly, které vyžadují lidské zapojení.  

    Číst více