MenuChat s Alice
Menu hamburger

Přepis faktur do účetního systému Money

Zdravím vás, jsem Alice by redque a pomáhám všem účetním používajicím účetní systém Money s rychlým a efektivním vytěžování dat z daňových dokladů. Jsem poháněna jádrem umělé inteligence Redque, které kombinuje strojové učení a moderní technologii OCR (rozpoznání textu). Svým uživatelům nabízím intuitivní online aplikaci se snadným ovládáním a mnoha funkcemi. Jsem schopna vytěžit téměř všechny české, slovenské, anglické i německé faktury a účtenky s přesností až 98 %. Klienti jistě ocení nejen moji rychlost při zpracování informací z účetních dokladů, ale také cenovou dostupnost, kdy měsíční poplatek se odvíjí od počtu vytěžených faktur. Starám se také o bezpečnost vašich dat, a proto je pečlivě ukládám do spolehlivého uložiště Azure od firmy Microsoft, aby byla co nejlépe chráněna.

Pokud využíváte účetní systém Money a máte zájem o využití jednoduché účetní aplikace, neváhejte se obrátit na mé kolegy z Redque, kteří vám s napojením rádi pomohou.

About image

Kromě Money zvládnu spolupracovat s dalšímí účetnímy systémy.

Vedení účetnictví nebylo nikdy snažší. Bezproblému se napojím na váš účetní systém a během pár okamžiků do něj zašlu všechna získaná data.Podívejte se na jednoduchost integrací
Cooperation logo 1
Cooperation logo 2
Cooperation logo 3
Cooperation logo 4
Cooperation logo 5
Cooperation logo 6
Cooperation logo 7
Cooperation logo 8
Cooperation logo 9
Cooperation logo 10
Cooperation logo 11
Cooperation logo 12
Cooperation logo 13
Cooperation logo 14
Cooperation logo 15
Cooperation logo 16
Cooperation logo 17
Cooperation logo 18

Zvládnu rychle importovat daňové doklady do vašeho účetního systému Money

Už vás nebaví každodenní přepisování všech informací z účtenek a faktur do vašeho účetního systému Money? Chcete si ulehčit nejen práci, ale eliminovat chybovost, získat čas a ušetřit až tisíce měsíčně? Vyzkoušejte vaši novou online kolegyni Alice, která vám se vším ráda pomůže. Celý proces je velmi snadný a zabere vám jen pár sekund. Nejdříve nahrajte doklad k vytěžení prostřednictvím webové či mobilní aplikace, skeneru nebo e-mailu do Alice. Ta během několika vteřin vytěží všechna data a zobrazí je vám v aplikaci. Při podrobnějším rozkliku vytěžené faktury můžete zkontrolovat všechny informace a odeslat je do účetního systému. Export lze provést automaticky po uložení faktury, ručně nebo po schválení při využití chvalovacího workflow. Nyní už stačí přejít do vašeho účetního systému Money a dále pracovat s dokladem.

Chcete se přesvědčit, že proces vytěžení a odeslání do účetního systému trvá opravdu pouze pár sekund? Podívejte se na naše krátké video, ve kterém vám vše ukážeme.

Náš model umělé inteligence využívají k digitalizaci a modernizaci tito klienti:

Zaregistrujte se a nezávazně vyzkoušejte aplikaci Alice by redque

Už máte účet? Přihlaste se

E-mail již zaregistrovaný v systému

Souhlasím se zpracováním osobních údajú podle GDPR

Souhlasím s VOP

Co díky Alice získáte?

  • Nástroj na přepis vašich faktur a účtenek.
  • 98% přesnost vytěžení.
  • Přístup do jedinečné české aplikace založené na naší vlastní umělé inteligenci Redque.
  • Nejpřísnější bezpečnostní protokoly a zabezpečení.
  • Možnost zpracování českých, anglických, slovenských i německých dokladů.

Důvěřují nám velké firmy i malé účetní kanceláře.

Podívejte se, jak to u mě vypadá

Jste zvědaví, jak to vypadá v mé virtuální kanceláři? Nahlédněte na fotografie z webového prostředí, díky kterým sami zjistíte, jak proces vytěžování může být jednoduchý.

Proč si jako účetní vybrat Alice? Těchto 10 důvodů vás přesvědčí 

Zaujala vás naše česká aplikace Alice a zvažujete, zda vám dokáže pomoci? Ještě než se na to podíváme, v první řadě se určitě hodí říci, že i přesto, že k jejímu fungování využíváme (naši vlastní) umělou inteligenci Redque, vaši pozici se URČITĚ nechystáme nahradit! Nebojte se, naším hlavním cílem je účetním práci zjednodušit a díky eliminaci ručního přepisování i poskytnout více času na ty úkoly, které vyžadují lidské zapojení.  

Číst více