MenuVyzkoušet zdarma
Menu hamburger

Pošlete fakturu emailem, náš systém ji sám zpracuje

Online účetní kolegyně Alice by redque, jenž je poháněna jádrem umělé inteligence Redque a využívá technologii optického rozpoznání textu (OCR), pomáhá účetním s automatickým vytěžováním daňových dokladů. Celý proces získávání dat je velmi snadný a rychlý. Stačí poslat fakturu či účtenku přes e-mail nebo ji nahrát prostřednictvím webové či mobilní aplikace a Alice během několika sekund získá všechny důležité informace. Poté můžete zkontrolovat získaná data a jedním kliknutím je odeslat do vašeho účetního systému. Výhodou naší Alice je její bezproblémová integrace na nejpoužívanější účetní programy, včetně systému iDoklad, DUEL Ježek, Money S3/S4/S5, Pohoda, Fakturoid a mnohé další. S napojením účetního nástroje vám rádi pomůžeme.

About image

Proč chtít naši Alice do vaší kanceláře?

Alice, náš moderní účetní nástroj, zjednodušuje práci podnikatelům i účetním. Podnikatelé ocení, že mohou rychle a snadno posílat faktury a účtenky svým účetním bez nutnosti osobní návštěvy. Účetní a firmy zase získají možnost přechodu od ručního přepisování k efektivnějšímu digitálnímu zpracování. Alice přináší řadu výhod, mezi které patří:

 • Přechod od ručního přepisování a úspora času: S účetním nástrojem se můžete rozloučit se zbytečnou administrativní zátěží a přejít k digitálnímu získávání dat. Díky tomu získáte také více času na další pracovní úkoly.
 • Finanční úspora: Využitím umělé inteligence ušetříte až tisíce korun měsíčně. Cena je kalkulována vždy za jeden celý vytěžený dokument.
 • Minimalizace chyb: Náš účetní nástroj zvládne získat data s 98% přesností a při zpracování účetních dokladů vždy ověřuje data v ARESu.
 • Rychlé vytěžení dokumentů: Celý proces vytěžení, od nahrání daňového dokladu až po získání dat ve vašem účetním programu trvá méně něž 20 sekund.
 • Různé typy dokumentů: Alice dokáže pracovat s různými formáty dokladů v českém, anglickém i německém jazyce.
 • Archivace dokladů: Vaše doklady pečlivě uchováme po dobu 5 let, takže se k nim můžete kdykoliv vrátit.
 • Schvalovací workflow: Pro velké účetní kanceláře navíc nabízíme možnost nastavení vlastní interních pravidel, díky kterým můžete spravovat tok účetních dokladů.

Podívejte se na intuitivní webové rozhraní aplikace Alice

Jste zvědaví, jak to v naší aplikaci Alice vypadá? Podívejte se na náhled, nebo si ji rovnou bezplatně vyzkoušejte.

Zaregistrujte se a nezávazně vyzkoušejte aplikaci Alice by redque

Už máte účet? Přihlaste se

E-mail již zaregistrovaný v systému

Souhlasím se zpracováním osobních údajú podle GDPR

Souhlasím s VOP

Co díky Alice získáte?

 • Nástroj na přepis vašich faktur a účtenek.
 • 98% přesnost vytěžení.
 • Přístup do jedinečné české aplikace založené na naší vlastní umělé inteligenci Redque.
 • Nejpřísnější bezpečnostní protokoly a zabezpečení.
 • Možnost zpracování českých, anglických, slovenských i německých dokladů.

Důvěřují nám velké firmy i malé účetní kanceláře.

Nápověda Alice

Své faktury k vytěžení odesílají e-mailem také tito klienti:

Proč si jako účetní vybrat Alice? Těchto 10 důvodů vás přesvědčí 

Zaujala vás naše česká aplikace Alice a zvažujete, zda vám dokáže pomoci? Ještě než se na to podíváme, v první řadě se určitě hodí říci, že i přesto, že k jejímu fungování využíváme (naši vlastní) umělou inteligenci Redque, vaši pozici se URČITĚ nechystáme nahradit! Nebojte se, naším hlavním cílem je účetním práci zjednodušit a díky eliminaci ručního přepisování i poskytnout více času na ty úkoly, které vyžadují lidské zapojení.  

Číst více