MenuVyzkoušet zdarma
Menu hamburger

Co vše byste měli vědět o vytěžování faktur

Co si představit pod pojmem vytěžování faktur? Jedná se o digitální získávání dat z daňových dokladů. Tento proces umožňuje automatické čtení a vytěžování důležitých informací z účtenek s využitím pokročilých technologií, jako je OCR (optické rozpoznávání znaků) a umělá inteligence.

Zapomeňte na ruční přepisování údajů z papírových dokladů. S naším účetním nástrojem Alice stačí, když fakturu jednoduše vyfotíte pomocí aplikace, naskenujete nebo pošlete e-mailem. Alice pak okamžitě vytěží všechny potřebné údaje a automaticky je odešle do vašeho účetního systému. Odtud můžete s daty pracovat dle svých potřeb, a to vše během několika málo vteřin. Celý proces je navržen tak, aby byl maximálně jednoduchý a intuitivní, což z něj dělá ideální řešení pro každého, kdo chce ušetřit čas a minimalizovat možnost chyb při zpracování účetních dokladů.

About image

Alice vám napojíme na váš účetní software.

Všechny vytěžené informace jedním kliknutím odešlete do vašeho účetního programu, kde s nimi můžete ihned začít pracovat.Podívejte se na jednoduchost integrací

Co vše vám může přinést vaše nová online kolegyně?

Mezi hlavní přínosy vytěžování faktur s Alice patří:

Jednoduchá integrace a špičková bezpečnost icon

Jednoduchá integrace a špičková bezpečnost

Účetní nástroj lze snadno propojit s vašimi stávajícími účetními systémy, což umožňuje bezproblémový tok informací. Zároveň nabízí bezpečné ukládání a archivaci všech dokladů na serverech Azure od společnosti Microsoft, což zajišťuje, že vaše data jsou vždy chráněna a snadno dostupná pro budoucí účetní potřeby. Alice navíc automaticky ověřuje všechny získané firemní údaje v ARESu.
Vysoká přesnost a minimalizace chyb icon

Vysoká přesnost a minimalizace chyb

S Alice je minimalizováno riziko lidských chyb při přepisování dat z faktur díky přesnosti vytěžování informací na úrovni 98 %. Tato přesnost vede k větší spolehlivosti finančních záznamů.
Zrychlení práce, více času na důležité úkoly icon

Zrychlení práce, více času na důležité úkoly

Náš online nástroj automatizuje proces vytěžování faktur, čímž značně usnadňuje práci účetních. Díky spojení pokročilé technologie OCR a umělé inteligence Redque se zpracování dokladů stává rychlejším a efektivnějším. To znamená, že účetní mohou svůj čas věnovat složitějším účetním úkolům, místo aby ztráceli čas ručním přepisováním faktur. Výsledkem je rychlejší příprava účetních podkladů pro jejich další zpracování.
Úspory času a peněz icon

Úspory času a peněz

S Alicí šetříte nejenom čas, ale i peníze. Za zpracování každé faktury, ať už je krátká nebo dlouhá, zaplatíte jen 3 až 6 korun. Tato přístupná cena znamená, že každý může využít výhod automatizace účetnictví, aniž by se musel obávat vysokých nákladů nebo skrytých poplatků.

Jak můžete Alice do vaší firmy integrovat?

Náš účetní nástroj je ideálním řešením pro všechny, kdo si chtějí usnadnit práci – od účetních profesionálů přes malé a střední podniky až po osoby samostatně výdělečně činné. Alice můžete využívat buď přímo ve webovém prostředí, které je intuitivní a snadno přístupné z jakéhokoli zařízení s internetovým připojením, nebo si její engine Redque integrovat do vašich stávajících systémů pomocí API. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat, rádi vás celým procesem provedeme.

A jak například probíhá integrace Alice do oblíbeného účetního systému Pohoda? Podívejte se na krátké video, ve kterém vám vše ukážeme.

Zaregistrujte se a nezávazně vyzkoušejte aplikaci Alice by redque

Už máte účet? Přihlaste se

E-mail již zaregistrovaný v systému

Souhlasím se zpracováním osobních údajú podle GDPR

Souhlasím s VOP

Co díky Alice získáte?

  • Nástroj na přepis vašich faktur a účtenek.
  • 98% přesnost vytěžení.
  • Přístup do jedinečné české aplikace založené na naší vlastní umělé inteligenci Redque.
  • Nejpřísnější bezpečnostní protokoly a zabezpečení.
  • Možnost zpracování českých, anglických, slovenských i německých dokladů.

Důvěřují nám velké firmy i malé účetní kanceláře.

Nápověda Alice

Již i tito klienti využívají všechny výhody, které přináší automatické vytěžování faktur:

Proč si jako účetní vybrat Alice? Těchto 10 důvodů vás přesvědčí 

Zaujala vás naše česká aplikace Alice a zvažujete, zda vám dokáže pomoci? Ještě než se na to podíváme, v první řadě se určitě hodí říci, že i přesto, že k jejímu fungování využíváme (naši vlastní) umělou inteligenci Redque, vaši pozici se URČITĚ nechystáme nahradit! Nebojte se, naším hlavním cílem je účetním práci zjednodušit a díky eliminaci ručního přepisování i poskytnout více času na ty úkoly, které vyžadují lidské zapojení.  

Číst více