MenuVyzkoušet zdarma
Menu hamburger

Přepsání faktur a účtenek

Alice je náš online nástroj ideální pro přepsání faktur a účtenek. Je poháněn jádrem umělé inteligence Redque a využívá pokročilé technologie strojového učení a OCR (optické rozpoznání znaků). Díky tomu může rychle transformovat fyzické dokumenty do digitální podoby, čímž značně zjednodušuje celý proces digitalizace účetních záznamů.

Proces je jednoduchý, stačí nahrát vaše účetní doklady pomocí webového rozhraní, mobilní aplikace, e-mailu nebo skeneru. Nástroj automaticky vytěží všechna potřebná data, která poté můžete snadno zkontrolovat a s jedním kliknutím odeslat přímo do svého účetního programu.

About image

Pro koho je náš účetní nástroj ideální?

Alice je navržena tak, aby usnadnila účetní práci různým skupinám uživatelů:

 • Živnostníci: Jednoduchý přístup k webové platformě umožňuje snadné nahrávání účetních dokladů přes aplikaci, e-mail nebo skener. Navíc eliminuje potřebu fyzického předávání papírových dokumentů účetním.
 • Účetní: Alice šetří čas automatizací procesu přepisování daňových dokladů a získává více prostoru pro složitější účetní úkoly a analýzu. Zjednodušuje proces zpracování a archivace digitálně předaných dokumentů.
 • Velké společnosti: Nabízí rozšířené možnosti integrace skrze API pro plynulou komunikaci mezi systémy a umožňuje vytváření komplexních schvalovacích procesů pro efektivní kontrolu a schválení účetních záznamů.

Získaná data jedním kliknutím odešlete do svého účetního programu.

Integrujte Alice do vašeho účetního softwaru a zjednodušte si práci.Podívejte se na jednoduchost integrací

Jaké výhody s Alice získáte?

Náš online nástroj nabízí řadu benefitů, které zefektivňují vaše účetní procesy:

 • Rychlost: Celý proces, od nahrání dokumentu po jeho automatické zpracování a odeslání do účetního softwaru, trvá méně než 20 sekund.
 • Dostupnost: Alice je dostupná nonstop, 24/7, po celý rok, kdykoliv ji potřebujete.
 • Přesnost: S přesností 98 % získává důležitá data z faktur a účtenek v různých jazycích, včetně češtiny, němčiny a angličtiny.
 • Snížení nákladů: Alice umožňuje ušetřit finance díky jednoduchému účtování za dokument a eliminaci nákladů na papírové archivy.
 • Bezpečnost: Všechny data jsou bezpečně uložena v cloudu Azure a pravidelně zálohována. Alice navíc využívá registr ARES pro ověření firemních informací, což minimalizuje riziko chyb.

Zaregistrujte se a nezávazně vyzkoušejte aplikaci Alice by redque

Už máte účet? Přihlaste se

E-mail již zaregistrovaný v systému

Souhlasím se zpracováním osobních údajú podle GDPR

Souhlasím s VOP

Co díky Alice získáte?

 • Nástroj na přepis vašich faktur a účtenek.
 • 98% přesnost vytěžení.
 • Přístup do jedinečné české aplikace založené na naší vlastní umělé inteligenci Redque.
 • Nejpřísnější bezpečnostní protokoly a zabezpečení.
 • Možnost zpracování českých, anglických, slovenských i německých dokladů.

Důvěřují nám velké firmy i malé účetní kanceláře.

Nápověda Alice

K převodu svých daňových dokladů do elektronické formy využívají náš nástroj i tito klienti:

Proč si jako účetní vybrat Alice? Těchto 10 důvodů vás přesvědčí 

Zaujala vás naše česká aplikace Alice a zvažujete, zda vám dokáže pomoci? Ještě než se na to podíváme, v první řadě se určitě hodí říci, že i přesto, že k jejímu fungování využíváme (naši vlastní) umělou inteligenci Redque, vaši pozici se URČITĚ nechystáme nahradit! Nebojte se, naším hlavním cílem je účetním práci zjednodušit a díky eliminaci ručního přepisování i poskytnout více času na ty úkoly, které vyžadují lidské zapojení.  

Číst více