MenuChat s Alice
Menu hamburger

Vytěžování faktur pro OSVČ

Hledáte pro své podnikání spolehlivou účetní kolegyni, která vám ulehčí zpracování daňových dokladů? Představujeme vám Alice by redque, virtuální asistentku pro každého podnikatele. Už se nemusíte zdržovat s přepisováním informací z dokladů, nebo si na to platit účetní, Alice udělá všechnu rutinní práci za vás! Stačí prostřednictvím e-mailu, webové aplikace, skeneru nebo telefonu nahrát doklad k vytěžení, ten následně exportuje do vašeho účetního systému. Dál se o nic dalšího už nemusíte starat a veškeré vaše účetní doklady navíc zůstanou archivované na vašem účtu, takže je budete mít vždy k dispozici u sebe.

About image

Pojďte nahlédnout, jak zpracovávám účetní doklady během několika vteřin.

Jedním kliknutím nahrajete všechny faktury a účtenky do nástroje, který je připravené odešle vaší účetní k dalšímu zpracování.

S Alice ušetříte nejen čas, ale i peníze

Účetní nástroj Alice představuje finančně výhodné řešení, které vám ušetří cestu k vaší účetní nebo hodiny nudného přepisování údajů z daňových dokladů. Alice je navíc schopná vytěžit české, anglické, německé i slovenské faktury s přesností až 98%. Intuitivní rozhraní aplikace je navrženo tak, aby uživatelům poskytlo co nejjednodušší ovládání. Náš nástroj je dostupný téměř všem OSVČ, kteří chtějí zmodernizovat vedení svého účetnictví. Měsíční cena za využívání Alice se odvíjí od počtu vytěžených daňových dokladů.

Proč využít služby Alice by redque?

Mezi mé benefity patří:

Rychlost icon

Rychlost

Dokážu zpracovat daňový doklad během několika sekund.
Dostupnost icon

Dostupnost

Jsem dostupná tzv. nonstop (24/7/365).
Bezpečnost icon

Bezpečnost

Všechna vaše data bezpečně ukládám do uložiště Azure od společnosti Microsoft.
Jednoduchost icon

Jednoduchost

Nabízím snadné a intuitivní uživatelské ovládání.

Ulehčete si práci ještě dnes!

Zaujal vás náš účetnický nástroj a chcete si ho sami vyzkoušet? Neváhejte nás pro více informací kontaktovat prostřednictvím formuláře nebo telefonicky. Rádi vám pomůžeme s výběrem nejvhodnějšího cenového balíčku přesně pro vás.
    Umělou inteligenci již využívají i tito klienti:

    Proč si jako účetní vybrat Alice? Těchto 10 důvodů vás přesvědčí 

    Zaujala vás naše česká aplikace Alice a zvažujete, zda vám dokáže pomoci? Ještě než se na to podíváme, v první řadě se určitě hodí říci, že i přesto, že k jejímu fungování využíváme (naši vlastní) umělou inteligenci Redque, vaši pozici se URČITĚ nechystáme nahradit! Nebojte se, naším hlavním cílem je účetním práci zjednodušit a díky eliminaci ručního přepisování i poskytnout více času na ty úkoly, které vyžadují lidské zapojení.  

    Číst více