MenuVyzkoušet zdarma
Menu hamburger

Scan faktury

Chcete si usnadnit účetní práci a přejít z ručního přepisování každého údaje z daňového dokladu do vašeho účetního softwaru na digitální zpracování? Začněte používat Alice, vaši novou online kolegyni, která vám s automatickým vytěžováním pomůže. Výhodou našeho účetního nástroje je jeho jednoduchost, stačí totiž naskenovat fakturu, odeslat ji a Alice získá všechny potřebné informace s minimální chybovostí během chvilky. Daňový doklad je možné do nástroje nahrát také přes e-mail nebo fotoaparát vašeho mobilního telefonu.

Alice je poháněna jádrem umělé inteligence Redque a využívá strojové učení pro efektivní zpracování účetních údajů. Bez ohledu na to, zda pracujete s iDokladem, Money S3, či Pohodou, náš nástroj lze snadno propojit s vaším účetním softwarem.

About image

I tito klienti nyní skenují své daňové doklady pro své účetní:

Skenování faktur nikdy nebylo snazší!

S naším moderním řešením proměníte každou účtenku v digitální formát během okamžiku. Zapomeňte na ruční přepisování a zdlouhavé zadávání údajů. Účetní nástroj automaticky rozpozná a získá všechny informace z vašich daňových dokladů a připraví je k okamžitému použití. Vaše data jsou bezpečně uložena v cloudu Azure, zatímco ověřování údajů probíhá prostřednictvím systému ARES, což zajišťuje jejich aktuálnost a přesnost. S Alice ušetříte nejen čas, ale i energii, kterou můžete věnovat důležitějším pracovním úkolům.

Zaregistrujte se a nezávazně vyzkoušejte aplikaci Alice by redque

Už máte účet? Přihlaste se

E-mail již zaregistrovaný v systému

Souhlasím se zpracováním osobních údajú podle GDPR

Souhlasím s VOP

Co díky Alice získáte?

  • Nástroj na přepis vašich faktur a účtenek.
  • 98% přesnost vytěžení.
  • Přístup do jedinečné české aplikace založené na naší vlastní umělé inteligenci Redque.
  • Nejpřísnější bezpečnostní protokoly a zabezpečení.
  • Možnost zpracování českých, anglických, slovenských i německých dokladů.

Důvěřují nám velké firmy i malé účetní kanceláře.

Nápověda Alice

A jak to vypadá u Alice po naskenování vašeho daňového dokladu? Pojďte se podívat!

Jakmile odešlete fakturu do účetního nástroje, objeví se vám všechna vytěžená pole. Získané informace lze pak jedním stisknutím odeslat do vašeho účetního softwaru.

Proč si jako účetní vybrat Alice? Těchto 10 důvodů vás přesvědčí 

Zaujala vás naše česká aplikace Alice a zvažujete, zda vám dokáže pomoci? Ještě než se na to podíváme, v první řadě se určitě hodí říci, že i přesto, že k jejímu fungování využíváme (naši vlastní) umělou inteligenci Redque, vaši pozici se URČITĚ nechystáme nahradit! Nebojte se, naším hlavním cílem je účetním práci zjednodušit a díky eliminaci ručního přepisování i poskytnout více času na ty úkoly, které vyžadují lidské zapojení.  

Číst více