MenuVyzkoušet zdarma
Menu hamburger

Alice by Redque
parťačka všech OSVČ!

Jste OSVČ a hledáte spolehlivého společníka pro jednoduché zpracování vašich daňových dokladů? Objevte Alice, vaši budoucí účetní kolegyni, která hravě zvládne zpracovat velké množství dokumentů a účetních dokladů.  

About image

S Alice stačí jedno kliknutí

Představte si, jak úžasné by to bylo, mít všechny své dokumenty zpracované jediným kliknutím. S Alice se vaše představy stávají skutečností a vaše faktury a účtenky budou vždy perfektně uspořádané a připravené k dalšímu plynulému zpracování.

About image

Alice: Váš digitální partner pro bezstarostné podnikání

Vstupte do nové éry pohodlného a efektivního podnikání s Alice, vaší neocenitelnou virtuální kolegyní. Nejenže vám Alice ulehčí práci a eliminuje chyby, ale také vám přinese úlevu od zdlouhavého ručního zpracování faktur. Už se nemusíte trápit hodinami strávenými nad papíry nebo platit účetní za zdlouhavé přepisování. S Alice je vše minulostí! Jednoduše nahrajte své doklady prostřednictvím naší přehledné webové aplikace, e-mailu nebo telefonu a nechte práci na Alice. Navíc díky intuitivnímu rozhraní naší mobilní a webové aplikace máte všechny vaše nahrané dokumenty neustále k dispozici. Bez ohledu na to, kde se nacházíte, Alice budete mít vždy po ruce.

Proč si vybrat Alice jako vašeho virtuálního pomocníka?

Mezi největší výhody Alice patří její:

Dostupnost icon

Dostupnost

Je dostupná tzv. 24/7 365 dní v roce.
Rychlost icon

Rychlost

Pracuje rychle a efektivně.
Bezpečnost icon

Bezpečnost

Veškerá vaše data jsou vždy plně chráněna a bezpečně uložena tak, aby se k nim nikdo neoprávněný nedostal.
Jednoduchost icon

Jednoduchost

Snadné a intuitivní rozhraní pro odesílání dokladů.

Úspora času, peněz a starostí

S Alice si uvědomujeme, že čas a peníze jsou pro každého klíčovými zdroji. Právě proto jsme vyvinuli finančně výhodné řešení, které vám ušetří nejen hodiny zdlouhavé a monotónní práce, ale také peníze. Alice je schopná minimalizovat riziko chyb při zpracování dokumentů, čímž vám pomáhá vyhnout se nežádoucím finančním ztrátám a zbytečným pokutám. Naše cenové balíčky jsou navrženy tak, aby přesně odpovídaly vašim potřebám a zároveň byly cenově dostupné a efektivní pro každého klienta.

 

About image

Podívejte se, jak Alice zpracovává zaslané údaje!

Prohlédněte si nejen prostřední aplikace, ale také přepsaná data a formát z příkladu faktury a účtenky.

Pohodlný start s Alice

Chceme vám pomoci ulehčit vaši práci, a proto vám s bezproblémovým přechodem na Alice vždy ochotně pomůžeme. Nejdříve nás můžete bezplatně a nezávazně kontaktovat (telefonicky nebo prostřednictvím online formuláře) a my vám sdělíme veškeré potřebné informace. Následně pro vás vybereme nejvýhodnější předplatné, napojíme vám Alice na váš současný účetní program a naše spolupráce může začít.
    Proč si jako účetní vybrat Alice? Těchto 10 důvodů vás přesvědčí 

    Zaujala vás naše česká aplikace Alice a zvažujete, zda vám dokáže pomoci? Ještě než se na to podíváme, v první řadě se určitě hodí říci, že i přesto, že k jejímu fungování využíváme (naši vlastní) umělou inteligenci Redque, vaši pozici se URČITĚ nechystáme nahradit! Nebojte se, naším hlavním cílem je účetním práci zjednodušit a díky eliminaci ručního přepisování i poskytnout více času na ty úkoly, které vyžadují lidské zapojení.  

    Číst více