MenuVyzkoušet zdarma
Menu hamburger

Online evidence faktur

Online evidence faktur nebyla nikdy jednodušší! Náš účetní nástroj je navržen tak, aby usnadnil digitální zpracování účetních dokladů a jejich následnou archivaci. Všechna firemní data jsou pečlivě ověřována v registru ARES a bezpečně uchovávána v cloudu. Pro vedení účetnictví dnes plně postačuje elektronická evidence faktur, což umožňuje, aby všechny účetní doklady existovaly pouze ve formě elektronické. Alice vám tedy archivuje všechny nahrané doklady a díky tomu se k nim kdykoliv podle potřeby můžete vrátit, aniž byste museli uchovávat papírové faktury a účtenky. Tím ušetříte místo v kanceláři a získáte pohodlný přístup ke všem dokumentům přímo na svém zařízení – bez nutnosti cokoliv stahovat nebo ukládat.

Intro img

Modernizujte vedení svého účetnictví

Alice využívá technologii optického rozpoznání znaků (OCR) a je poháněna umělou inteligencí Redque. Díky tomu dokáže snadno digitalizovat a zpracovávat účetní doklady bez zdlouhavého manuálního přepisování. Alice je kompatibilní s širokou škálou účetních programů, včetně iDoklad, Money, DUEL JEŽEK, Pohoda a Faktuorid, což zajišťuje plynulý přenos dat.

Pojďte se seznámit se svou novou účetní kolegyní Alice!

Přichystali jsme pro vás několik krátkých videí, ve kterých vás seznámíme s celým účetním nástrojem, ukážeme vám, jak snadno se v něm pracuje, a jak jej napojit na váš účetní software.

Výhody online evidence faktur

Adv icon1

Úspora až tisíce korun měsíčně.

Adv icon1

Získání vytěžených informací v účetním programu do 20 vteřin.

Adv icon1

Online archivace daňových dokladů s časovým razítkem.

Adv icon1

98% přesnost při získání všech důležitých dat.

Adv icon1

Data jsou bezpečně chráněna v uložišti Azure, od společnosti Microsoft.

Adv icon1

Jednoduché a intuitivní webové a mobilní rozhraní.

Pokud vás něco zajímá, neváhejte se na nás obrátit, ať už zprávou či telefonátem. Jsme tu pro vás každý všední den.

Kontaktní údaje

Zobrazit mapu

Redque s.r.o.

Číslo účtu: 2802652747/2010
IČ: 14430266
DIČ: CZ14430266
Zapsáno v OR ved. MěS v Praze oddíl C, vložka 365526

Proč si jako účetní vybrat Alice? Těchto 10 důvodů vás přesvědčí 

Zaujala vás naše česká aplikace Alice a zvažujete, zda vám dokáže pomoci? Ještě než se na to podíváme, v první řadě se určitě hodí říci, že i přesto, že k jejímu fungování využíváme (naši vlastní) umělou inteligenci Redque, vaši pozici se URČITĚ nechystáme nahradit! Nebojte se, naším hlavním cílem je účetním práci zjednodušit a díky eliminaci ručního přepisování i poskytnout více času na ty úkoly, které vyžadují lidské zapojení.  

Číst více