MenuVyzkoušet zdarma
Menu hamburger

Je Alice vhodná i pro vaše podnikání?

Zdravím vás, jsem Alice, vaše online kolegyně, která vám pomůže s efektivním a rychlým vytěžováním účtenek a faktur. Jsem vhodná pro všechny živnostníky, účetní kanceláře, malé, střední i velké podniky.

Revoluční umělá inteligence Redque kombinuje strojové učení a revoluční technologii OCR (rozpoznání textu), díky čemuž zvládne vytěžit informace z účetních dokumentů během několika sekund. Redque mohou firmy napojit napojit skrze API na svůj vlastní účetní systém. Pokud však hledáte jednoduchou webovou aplikaci, která vám s vedením účetnictví pomůže, seznamte se s Alice by redque, online účetním nástrojem, kterou ocení všechny účetní subjekty.

Zvládnu vytěžit data až z tisíce faktur denně a to efektivně s minimální chybovostí. Veškeré informace získám s přesností 98 %. Celý proces vytěžování je velmi snadný, uživatel nahraje prostřednictvím mobilní či webové aplikace, e-mailu nebo skeneru doklad do nástroje, a během chvilky ho zpracuji a zobrazím ve webovém prostředí. Vy poté můžete zkontrolovat získaná data a jedním kliknutím je odeslat do vašeho účetního systému.

About image

Modernizujte svoji firmu a přesuňte se k automatickému vytěžování faktur i vy!

Přejděte do digitální éry a modernizujte vedení účetnictví ve své firmě. S Alice by redque získáte nejen konkurenční výhodu, ale také snadný přístup ke svým datům. Investicí do online nástroje Alice můžete efektivně ovlivnit evidenci účetnictví a zlepšit produktivitu. Mezi benefity, které Alice přináší, patří:

  • snížení administrativní zátěže
  • ušetření peněz i času
  • eliminace chyb
  • automatické odesílání dat do účetních systémů
  • archivace vašich daňových dokladů po dobu pěti let
  • možnost využití schvalovacího workflow

Podívejte se na intuitivní webové rozhraní aplikace Alice

Jste zvědaví, jak to v naší aplikaci Alice vypadá? Podívejte se na náhled, nebo si ji rovnou bezplatně vyzkoušejte.

Jak pomůže automatické vytěžování faktur právě vám?

Účetní kanceláře a firmy

Každá účetní mě jistě ocení jako svou novou virtuální kolegyni. Převezmu za vás vaši rutinní práci a ukončím nekonečné přepisování údajů z účetních dokladů. Díky tomu se můžete věnovat důležitějším pracovním úkolům, které vyžadují lidské přemýšlení a přenechat “otrockou” práci na mně. Práci účetních nenahrazuji. A jestli se ptáte, zda je celý proces vytěžování bezpečný, odpověď je ano! Všechna data poctivě ověřuji v ARESu a bezpečně je ukládám v datovém centru Azure od společnosti Microsoft, které splňuje nejpřísnější podmínky a využívají ho i největší firmy.

OSVČ

Téměř každý živnostník má svou vlastní účetní, které musí pravidelně nosit všechny papírové účtenky a faktury ke zpracování. Co kdybych vám ale prozradila, že nabízím snazší způsob pro doručování dokumentů? Pomocí skeneru nebo foťáku vašeho mobilního telefonu vyfoťte účetní dokument, nahrajte ho do aplikace a vaše účetní ho obdrží během několika okamžiků. Díky tomu vám odpadne cesta k vaší účetní a vy ušetříte mnoho času.

About image

Alice by redquevaše virtuální účetní kolegyně!

Zaujal vás náš model vlastní umělé inteligence Alice by redque a chcete ho vyzkoušet na vlastní kůži? Vyzkoušejte si rychlé vytěžení jednoho účetního dokumentu během chvilky!

Alice top section img Arrow right icon
Upload icon

Přesvědčte se sami!
Nahrajte nebo klikněte na soubor k vytěžení.

Nahráním souboru souhlasím s jeho zpracováním na serveru

Download from app store Download form google play

Služby Alice již využívají tito klienti:

Proč si jako účetní vybrat Alice? Těchto 10 důvodů vás přesvědčí 

Zaujala vás naše česká aplikace Alice a zvažujete, zda vám dokáže pomoci? Ještě než se na to podíváme, v první řadě se určitě hodí říci, že i přesto, že k jejímu fungování využíváme (naši vlastní) umělou inteligenci Redque, vaši pozici se URČITĚ nechystáme nahradit! Nebojte se, naším hlavním cílem je účetním práci zjednodušit a díky eliminaci ručního přepisování i poskytnout více času na ty úkoly, které vyžadují lidské zapojení.  

Číst více
§