MenuVyzkoušet zdarma
Menu hamburger

Jak funguje Alice by redque

Alice je česká aplikace pro účetní, která za pomoci vlastního enginu umělé inteligence Redque dokáže vytěžovat účtenky, vaše faktury i objednávky. Její výhody pozná každá firma nebo účetní kancelář, která měsíčně zpracovává stovky nebo tisíce daňových dokladů. Uživatelsky je samotné fungování velmi jednoduché – vložíte doklad, necháte jej vytěžit a získaná data jedním kliknutím exportujete do vámi využívaného účetního programu. To vše rychle, spolehlivě a online.

About image

Podívejte se na jednoduchost vytěžování

Video right arrow

Vytěžíme vaše doklady během pár vteřin

Při vývoji aplikace Alice jsme dbali na to, aby celý proces vytěžování dokumentů byl rychlý, intuitivní a přesný.

Step 1 icon

01

Nahrajte účetní doklady

Prostřednictvím mobilní či webové aplikace, e-mailu nebo skeneru nahrajte vaše faktury a účtenky do Alice. Ta zvládne zpracovat téměř všechny české, anglické, německé i slovenské daňové doklady.

TIP: Díky možnosti nastavení oprávnění a přístupů můžete doklady nechat předávat přímo klienty online.

Step 2 icon

02

Alice vytěží data a provede validace

Během několika okamžiků vytěžíme všechny informace s přesností až 98 %. Zároveň pro ještě větší přesnost provedeme validace kontrolující správnost vytěžených dat - např. kontroly součtu nebo ověření v databázi ARES.

Step 3 icon

03

Jedno kliknutí a je to!

Vytěžená data si můžete zkontrolovat v interaktivním rozhraní aplikace, přiřadit účetní jednotku a připravit doklad k zaúčtování volbou členění DPH nebo například předkontací. Automaticky dochází i k archivování a u PDF souborů vytvoření časového razítka a "košilky".

Pro koho je Alice určena?

Alice může pomoci všem účetním i podnikatelům, kteří každý měsíc zpracovávají velké množství faktur a účtenek. Umí totiž zrychlit proces přijetí, zpracování a zaúčtování, a tím šetřit čas i peníze.

Podnikatelé jistě ocení jednoduchou webovou (i mobilní) aplikaci, díky které již nemusí každý měsíc navštěvovat své účetní s papírovými účtenkami a fakturami. Prostřednictvím této mobilní účetní aplikace, e-mailu nebo skeneru nahrají účetní doklady, které se automaticky propíší účetním. Což šetří práci i samotným účetním, kteří se mohou rozloučit s každodenním ručním přepisováním faktur, díky čemuž získají více času pro své další pracovní úkoly.

Velké firmy kromě aplikace na vytěžování faktur ocení také možnost integrace pomocí otevřeného API nebo schvalovací workflow, díky kterému mohou efektivně řídit proces schvalování účetních dokladů.

„Zvládnete vytěžit opravdu všechny dokumenty?“

Velmi často se nás účetní ptají, zda jsou nějaké limity v tom, jaké typy dokladů dokáže Alice zpracovat. Díky tomu, že jsme si v roce 2012 začali vyvíjet náš vlastní model umělé inteligence Redque, nám nedělá problém vytěžení téměř jakéhokoliv dokladu. Vše funguje na bázi umělé inteligence, tedy náš engine naučíme, jaká data má vytěžovat, a on to následně dle znalostí provádí. Právě faktury a účtenky byly učeny na statisících dokladech, takže aktuální přesnost je velmi vysoká.

Na přání ale dokážeme vytěžit cokoliv, kde nám dodáte dostatek dat k naučení. Pokud vás k tomu zajímá více či máte specifické přání na vytěžování, neváhejte nás kontaktovat.

Proč chtít Alice do své kanceláře?

Cílem naší aplikace je úspora vašeho času a peněz, které je nutné vynaložit pro přípravu účetnictví. Za pomoci umělé inteligence spolehlivě vytěžujeme vaše data, která následně předáváme do účetního programu. Zároveň vše validujeme a archivujeme.

Rychlost vytěžování icon

Rychlost vytěžování

Alice zvládne během několika okamžiků rychle vytěžit velké množství daňových dokumentů.
Dostupnost a přesnost icon

Dostupnost a přesnost

Alice je dostupná nonstop a je schopna vytěžit všechny informace s minimální chybovostí.
Jednoduchost icon

Jednoduchost

Aplikaci zvládne používat každý, její používání je velmi intuitivní.
Bezpečnost icon

Bezpečnost

Klademe velmi velký důraz na zabezpečení celého procesu zpracování a archivace dat!

Zaregistrujte se a začněte vytěžovat s českou aplikací Alice.

Už máte účet? Přihlaste se

E-mail již zaregistrovaný v systému

Souhlasím se zpracováním osobních údajú podle GDPR

Souhlasím s VOP

Co díky Alice získáte?

  • Nástroj na přepis vašich faktur a účtenek.
  • 98% přesnost vytěžení.
  • Přístup do jedinečné české aplikace založené na naší vlastní umělé inteligenci Redque.
  • Nejpřísnější bezpečnostní protokoly a zabezpečení.
  • Možnost zpracování českých, anglických, slovenských i německých dokladů.

Důvěřují nám velké i malé firmy a účetní kanceláře.

Nápověda Alice

Proč si jako účetní vybrat Alice? Těchto 10 důvodů vás přesvědčí 

Zaujala vás naše česká aplikace Alice a zvažujete, zda vám dokáže pomoci? Ještě než se na to podíváme, v první řadě se určitě hodí říci, že i přesto, že k jejímu fungování využíváme (naši vlastní) umělou inteligenci Redque, vaši pozici se URČITĚ nechystáme nahradit! Nebojte se, naším hlavním cílem je účetním práci zjednodušit a díky eliminaci ručního přepisování i poskytnout více času na ty úkoly, které vyžadují lidské zapojení.  

Číst více
§