MenuChat s Alice
Menu hamburger

Jak funguje Alice by redque

Zjistěte, jak funguje automatické vytěžování faktur. Jděte s dobou a nechte zpracování daňových dokumentů na Alice by redque. Šetřete čas i peníze.

Zdravím Vás, jsem virtuální kolegyně Alice by redque a pomáhám všem účetním kancelářím, firmám i živnostníkům s digitalizací účetnictví. S moji pomocí se stává proces vytěžování velmi snadným a rychlým. Každá cílová skupina ze mě získá něco pro sebe.

Živnostníci jistě ocení jednoduchou webovou aplikaci, díky které již nemusí každý měsíc navštěvovat svoji účetní s papírovými účtenkami a fakturami. Prostřednictvím aplikace, e-mailu nebo skeneru nahrají účetní doklady do webového prostředí a jedním kliknutím je okamžitě odešlou svým účetním. Naopak účetní se mohou rozloučit s každodenním ručním přepisováním faktur, díky čemuž získají více času pro své další pracovní úkoly, které vyžadují lidské myšlení.

Velké firmy kromě rychlého vytěžování faktur ocení také možnost integrace pomocí API a schvalovací workflow, díky kterému mohou efektivně řídit proces schvalování účetních dokladů.

About image

Kdo jsem? Pojďte se seznámit s mým příběhem.

Jsem online účetní nástroj Alice a ráda vám pomohu ušetřit až tisíce měsíčně. Zvládnu totiž přepsat všechny vaše účetní doklady. Jsem poháněna jádrem (engine) umělé inteligence Redque a svým uživatelům poskytuji intuitivní rozhraní s velmi jednoduchým ovládáním.

Píše se rok 2012 a Lukáš Neumann začal vytvářet svoji první umělou inteligenci Redque, která díky technologii rozpoznání textu (OCR) a strojovému učení je schopna rychle a efektivně vytěžit velké množství účetních dokumentů. Firmy ji mohou napojit do svých vlastních účetních systémů prostřednictvím API. Nicméně téměř každého koncového uživatele budu zajímat spíše já, Alice by redque, jednoduchý český nástroj, se kterým můžete pracovat online bez nutnosti stahování aplikace.

„Název Redque čerpá inspiraci z jádra hypotézy Červené královny (Red Queen), kterou v roce 1973 formuloval Leigh Van Valen. Tato hypotéza konstatuje, že všechny živočišné druhy se musí neustále přizpůsobovat a reagovat na změny okolního prostředí, aby přežily. Stejně tak i Redque neustále prochází vývojem, a naši vývojáři neúnavně zdokonalují náš software.“

Podívejte se, jak funguji.

Celý proces vytěžování dat z účetních dokladů se odehrává v následujících 3 krocích:

Step 1 icon

01

Nahrajte účetní doklady

Prostřednictvím mobilní či webové aplikace, e-mailu nebo skeneru nahrajte vaše faktury a účtenky do Alice. Účetní nástroj zvládne zpracovat téměř všechny české, anglické, německé i slovenské daňové dokumenty. Pokud by se Vám však stalo, že Alice nezdá daný typ dokladu nezoufejte, je schopna se ho velmi rychle naučit a opět vám s procesem vytěžování pomoci.

Step 2 icon

02

Nechte Alice rychle vytěžit data

Během několika okamžiků vytěžím všechny informace s přesností až 98 %. O bezpečnost vašich dat se nemusíte bát, veškerá data pečlivě ukládám do datového centra Azure od společnosti Microsoft a všechny informace jsou pečlivě šifrovány.

Step 3 icon

03

Jedno kliknutí a je to!

Vytěžená data zkontrolujte a jedním kliknutím odešlete do vašeho účetního systému, kde s ním můžete nadále pracovat. Alice spolupracuje s většinou účetních systémů, mezi které patří iDoklad, Pohoda, Money S3/S4/S5, DUEL a další.

Ocení mě každý uživatel,který si chce usnadnit svoji práci.

Účetní

 • spolehlivá virtuální asistentka každé účetní
 • dostupnost 24 hodin, 7 dní v týdnu, 365 dní v roce
 • účetní nástroj s jednoduchým ovládáním a intuitivním rozhraním
 • snížení finančních nákladů, úspora času a minimalizace chyb
 • neomezeně účetních jednotek za jednu cenu
Více informací

OSVČ

 • bezproblémový a jednoduchý účetní nástroj
 • mobilní i webová aplikace
 • rychlé zpracování účetních dokumentů s minimální chybovostí
 • úspora peněz i času
 • finančně dostupný nástroj poskytující podporu
Více informací

CFO

 • napojení skrze API klíč do vašich systémů
 • finančně dostupné a spolehlivé řešení
 • 98 % přesnost při vytěžování účtenek a faktur
 • vysoká ochrana vašich dat v uložišti Azure
 • podpora během celého procesu
Více informací

Proč chtít Alice by redque i do vaší kanceláře?

Jsem spolehlivá asistentka pro efektivní účetnictví.

Rychlost vytěžování icon

Rychlost vytěžování

Alice zvládne během několika okamžiků rychle vytěžit velké množství daňových dokumentů.
Dostupnost a přesnost icon

Dostupnost a přesnost

Alice je dostupná tzv. 'nonstop' a je schopna vytěžit všechny informace s minimální chybovostí.
Jazyková všestrannost icon

Jazyková všestrannost

Účetní nástroj zvládne zpracovat téměř všechny české, slovenské, anglické i německé faktury.
Ochrana dat icon

Ochrana dat

Všechna vaše data jsou bezpečně chráněna v databázi Azure.

Proč si jako účetní vybrat Alice? Těchto 10 důvodů vás přesvědčí 

Zaujala vás naše česká aplikace Alice a zvažujete, zda vám dokáže pomoci? Ještě než se na to podíváme, v první řadě se určitě hodí říci, že i přesto, že k jejímu fungování využíváme (naši vlastní) umělou inteligenci Redque, vaši pozici se URČITĚ nechystáme nahradit! Nebojte se, naším hlavním cílem je účetním práci zjednodušit a díky eliminaci ručního přepisování i poskytnout více času na ty úkoly, které vyžadují lidské zapojení.  

Číst více