MenuVyzkoušet zdarma
Menu hamburger

Uložiště faktur

Alice je účetní nástroj navržený tak, aby nejen vytěžil informace z účtenek a faktur, ale zároveň sloužil jako efektivní uložiště těchto dokumentů. To zajišťuje, že všechny vaše účtenky a faktury jsou bezpečně archivované a kdykoli k dispozici, čímž eliminujete riziko jejich ztráty nebo poškození.

Alice je tak ideálním řešením pro podnikatele, účetní kanceláře i velké firmy, kteří hledají spolehlivý nástroj pro digitalizaci a bezpečné uchování účetních dokladů. Díky moderním technologiím a intuitivnímu uživatelskému rozhraní Alice poskytuje nejen výhody rychlého vytěžení dat, ale také zajišťuje, že všechny dokumenty jsou bezpečně archivovány a snadno dostupné pro vaše účetní potřeby.

Intro img

Co všechno vám vaše nová účetní kolegyně Alice může nabídnout?

Adv icon1

Své daňové doklady můžete nahrávat mnoha způsoby. Využít můžete jak webovou či mobilní aplikaci, tak i e-mail nebo skener.

Adv icon1

Bezpečnost je pro nás na prvním místě, a proto pro ověřování informací využíváme registr ARES. Kromě toho všechna data ukládáme do datového centra Azure od firmy Microsoft, které splňuje nejpřísnější normy.

Adv icon1

Všechny vaše nahrané účetní doklady automaticky archivujeme s časovým razítkem. Díky tomu se k vašemu dokumentu můžete kdykoliv a kdekoliv bez problému dostat.

Adv icon1

Alice všechna data vytěží s 98% přesností. Díky tomu eliminujeme výskyt chyb ve vašem účetnictví.

Adv icon1

S naším online nástrojem ušetříte až tisíce korun měsíčně. Všem klientům účtujeme jednotnou cenu vždy za jeden celý dokument.

Adv icon1

Celý proces, od nahrání dokumentu po kontrolu a odeslání do vašeho účetního softwaru, trvá méně než 20 vteřin.

Adv icon1

Alice je určena jak pro malé podnikatele, tak i účetní kanceláře nebo velké firmy. Na svůj účetní softwaru ji můžete napojit jako webovou aplikaci nebo přes API rozhraní.

Adv icon1

Díky elektronickým daňovým dokladům již nemusíte schovávat jejich fyzickou podobu. Alice vám všechny účtenky a faktury převede do elektronické podoby.

Adv icon1

Alice dokáže pracovat s různými typy dokumentů a je schopna vytěžit informace jak z českých, tak i anglických, německých a slovenských faktur.

Intuitivní mobilní aplikace pro snadné nahrávání

Alice je možné využít i v podobě mobilní aplikace, která je dostupná jak pro Android, tak i pro iOS, a umožňuje vám pohodlně nahrávat daňové doklady odkudkoli a kdykoli. Pro přidání účtenky do nástroje jednoduše otevřete fotoaparát přes aplikaci, vyfotografujte účtenku a nahrání proběhne automaticky. Dokument se ihned objeví i ve webovém prostředí. Velkou výhodou je, že doklady nejsou uloženy přímo ve vašem telefonu, což šetří jeho úložný prostor. Vše je bezpečně archivováno v Alice, kde máte k dokumentům kdykoliv snadný přístup.

Alice jako úložiště pro své faktury již používají i tito klienti:

Zaregistrujte se a nezávazně vyzkoušejte aplikaci Alice by redque

Už máte účet? Přihlaste se

E-mail již zaregistrovaný v systému

Souhlasím se zpracováním osobních údajú podle GDPR

Souhlasím s VOP

Co díky Alice získáte?

  • Nástroj na přepis vašich faktur a účtenek.
  • 98% přesnost vytěžení.
  • Přístup do jedinečné české aplikace založené na naší vlastní umělé inteligenci Redque.
  • Nejpřísnější bezpečnostní protokoly a zabezpečení.
  • Možnost zpracování českých, anglických, slovenských i německých dokladů.

Důvěřují nám velké firmy i malé účetní kanceláře.

Nápověda Alice

Proč si jako účetní vybrat Alice? Těchto 10 důvodů vás přesvědčí 

Zaujala vás naše česká aplikace Alice a zvažujete, zda vám dokáže pomoci? Ještě než se na to podíváme, v první řadě se určitě hodí říci, že i přesto, že k jejímu fungování využíváme (naši vlastní) umělou inteligenci Redque, vaši pozici se URČITĚ nechystáme nahradit! Nebojte se, naším hlavním cílem je účetním práci zjednodušit a díky eliminaci ručního přepisování i poskytnout více času na ty úkoly, které vyžadují lidské zapojení.  

Číst více