MenuVyzkoušet zdarma
Menu hamburger

Řešte svoje účetnictví online

Řešte svoje daňové doklady online s Alice by redque, inovativním nástrojem, který přináší revoluci do zpracování vašich účetních dokladů. Tento nástroj je poháněn pokročilou umělou inteligencí Redque a využívá technologii optického rozpoznávání znaků pro rychlé a jednoduché vedení účetnictví.

Alice je snadno přístupná online, což eliminuje potřebu jakéhokoli stahování či složitého programování. Je dostupná jak prostřednictvím webového prohlížeče, tak přes mobilní prostředí, což zajišťuje plynulou správu účetních dokladů kdykoli a odkudkoli. Pro střední a velké podniky, které vyžadují pokročilejší integraci, nabízíme také Redque API rozhraní. Pokud máte zájem o tuto pokročilou funkci, jsme tu pro vás, abychom vám s integrací pomohli.

About image

Získejte všechna data z daňových dokladů do svého účetního systému během několika vteřin.

Celý proces, od nahrání dokladu až po jeho získání v účetním softwaru, trvá méně než 20 vteřin. Stačí nahrát dokument prostřednictvím e-mailu, skeneru nebo přímo v aplikaci, a Alice okamžitě zpracuje a vytěží všechny potřebné údaje. Tyto informace si poté můžete prohlédnout, ověřit a exportovat do vašeho účetního systému. Náš online účetní nástroj je navíc kompatibilní s řadou účetních softwarů a zvládá zpracovat daňové dokumenty v češtině, slovenštině i angličtině. V případě, že se setká s neznámým typem dokumentu, je Alice schopna se rychle adaptovat a přidat jej do svého repertoáru pro budoucí zpracování, což z ní činí flexibilního a inteligentního partnera pro přípravu vašeho účetnictví.

Podívejte se na naše video, ve kterém vám celý proces názorně ukážeme.

Podívejte se na intuitivní webové rozhraní aplikace Alice

Jste zvědaví, jak to v naší aplikaci Alice vypadá? Podívejte se na náhled, nebo si ji rovnou bezplatně vyzkoušejte.

Tito čeští klienti již spravují své účetnictví online:

Zaregistrujte se a začněte vytěžovat s českou aplikací Alice.

Už máte účet? Přihlaste se

E-mail již zaregistrovaný v systému

Souhlasím se zpracováním osobních údajú podle GDPR

Souhlasím s VOP

Co díky Alice získáte?

  • Nástroj na přepis vašich faktur a účtenek.
  • 98% přesnost vytěžení.
  • Přístup do jedinečné české aplikace založené na naší vlastní umělé inteligenci Redque.
  • Nejpřísnější bezpečnostní protokoly a zabezpečení.
  • Možnost zpracování českých, anglických, slovenských i německých dokladů.

Důvěřují nám velké i malé firmy a účetní kanceláře.

Nápověda Alice

Proč si jako účetní vybrat Alice? Těchto 10 důvodů vás přesvědčí 

Zaujala vás naše česká aplikace Alice a zvažujete, zda vám dokáže pomoci? Ještě než se na to podíváme, v první řadě se určitě hodí říci, že i přesto, že k jejímu fungování využíváme (naši vlastní) umělou inteligenci Redque, vaši pozici se URČITĚ nechystáme nahradit! Nebojte se, naším hlavním cílem je účetním práci zjednodušit a díky eliminaci ručního přepisování i poskytnout více času na ty úkoly, které vyžadují lidské zapojení.  

Číst více
§