MenuChat s Alice
Menu hamburger

Přepis faktur do účetního systému Helios

Jste unaveni z manuálního přepisování informací z daňových dokladů do vašeho účetního systému Helios? Toužíte po usnadnění práce a chcete zmodernizovat vedení vašeho účetnictví? Seznamujeme vás s Alice by redque, naší online kolegyní, která je poháněna jádrem (enginem) umělé inteligence Redque a zvládne vytěžit velké množství účetních dokladů. AI model Redque se začal vyvíjet v roce 2012 a kombinuje revoluční technologii rozpoznání textu (OCR) a strojové učení. Díky tomu zvládne účetní nástroj Alice rychle vytěžit všechna data z faktur a účtenek a během několika vteřin je odeslat do vašeho účetního systému Helios.

Alice nabízí všem účetním jednotkám snadný způsob, jak zpracovat daňové doklady s minimální chybovostí za krátký čas. Účetní nástroj je schopen vytěžit data z naprosté většiny českých, německých, slovenských i anglických faktur s přesností až 98 %. Všechna data jsou bezpečně uložena a chráněna v uložišti Azure od Microsoft.

About image

Ahoj, jsem Alice a zvu vás do své kanceláře!

Pojďte nakouknout do mé osobní kanceláře, ve které se odehrává celý proces vytěžování faktur. Moje aplikace má jednoduchý design a snadné ovládání.

Napojte svou virtuální kolegyni Alice by redque na váš účetní systém Helios

Vytěžování a import faktur může být hračka. S Alice celý proces získávání dat probíhá ve 3 krocích. Nejříve uživatel nahraje daňový doklad do nástroje, a to prostřednictvím skeneru, webové či mobilní aplikace nebo e-mailu. Alice během 5 vteřin získá všechny potřebné informace a vytěžený doklad zobrazí ve vašem účtu. V posledním kroku můžete zkontrolovat všechna data a exportovat fakturu do účetního systému Helios. Odeslat jej můžete celkem třemi způsoby, a to automaticky po schválení, po uložení anebo ručně.

Chcete se dozvědět více o vytěžování faktur s Alice by redque? V našem videu se dozvíte všechny důležité informace a ukážeme vám, jak vypadá webové rozhraní naší aplikace.

Rychlé napojení na téměř všechny účetní systémy.

Jednoduchý nástroj Alice by redque je v současné době možné napojit na mnoho účetních systémů.Podívejte se na jednoduchost integrací
Cooperation logo 1
Cooperation logo 2
Cooperation logo 3
Cooperation logo 4
Cooperation logo 5
Cooperation logo 6
Cooperation logo 7
Cooperation logo 8
Cooperation logo 9
Cooperation logo 10
Cooperation logo 11
Cooperation logo 12
Cooperation logo 13
Cooperation logo 14
Cooperation logo 15
Cooperation logo 16
Cooperation logo 17
Cooperation logo 18

Zaregistrujte se a nezávazně vyzkoušejte aplikaci Alice by redque

Už máte účet? Přihlaste se

E-mail již zaregistrovaný v systému

Souhlasím se zpracováním osobních údajú podle GDPR

Souhlasím s VOP

Co díky Alice získáte?

  • Nástroj na přepis vašich faktur a účtenek.
  • 98% přesnost vytěžení.
  • Přístup do jedinečné české aplikace založené na naší vlastní umělé inteligenci Redque.
  • Nejpřísnější bezpečnostní protokoly a zabezpečení.
  • Možnost zpracování českých, anglických, slovenských i německých dokladů.

Důvěřují nám velké firmy i malé účetní kanceláře.

Náš AI model využívají již tyto firmy:

Proč si jako účetní vybrat Alice? Těchto 10 důvodů vás přesvědčí 

Zaujala vás naše česká aplikace Alice a zvažujete, zda vám dokáže pomoci? Ještě než se na to podíváme, v první řadě se určitě hodí říci, že i přesto, že k jejímu fungování využíváme (naši vlastní) umělou inteligenci Redque, vaši pozici se URČITĚ nechystáme nahradit! Nebojte se, naším hlavním cílem je účetním práci zjednodušit a díky eliminaci ručního přepisování i poskytnout více času na ty úkoly, které vyžadují lidské zapojení.  

Číst více