MenuChat s Alice
Menu hamburger

Přepis faktur do účetního systému Duel Ježek

Jste unaveni z neustálého ručního přepisování dat z každého daňového dokladu do účetního systému Duel Ježek? Chcete zefektivnit vedení vašeho účetnictví a urychlit tak celý proces? Seznamte se s naší Alice by redque, jednoduchou online aplikací, která díky jádru umělé inteligence Redque a technologii rozpoznání textu (OCR) zvládne vytěžit všechna data z faktur za vás. Alice je virtuální nástroj, který si oblíbí každá účetní.

Napojením Alice na velmi používaný účetní systém Duel Ježek nejen urychlíte vaši práci, ale také získáte více času pro důležitější pracovní úkoly. Alice zvládne vytěžit až tisíce faktur a účtenek denně a poradí si s téměř všemi českými, anglickými, slovenskými i německými doklady. Výhodou tohoto účetního nástroje je jeho minimální chybovost, jelikož Alice získá všechny informace s přesností až 98 %. Veškerá data bezpečně ukládá do chráněného uložiště Azure od firmy Microsoft.

About image

Podívejte se na mé klienty, kteří využívají mé služby.

Jak importovat fakturu do účetního systému Duel Ježek? S Alice by redque je to hračka!

Účetní aplikace Alice byla navržena tak, aby každá účetní mohla snadno a rychle zpracovat několik faktur a účtenek během chvilky. Prvním krokem je import daňového dokladu do Alice, a to prostřednictvím e-mailu, skeneru, mobilní či webové aplikace. Během několika sekund Alice vytěží všechny potřebné informace a zobrazí je v aplikaci. Jakmile si vytěžený doklad rozkliknete, můžete zkontrolovat získaná data a jedním kliknutím je odeslat do účetního systému Duel Ježek. Export lze provést také automaticky po uložení nebo po schválení. V účetním systému Duel Ježek se vám pak v rámci pár sekund zobrazí vytěžená faktura, se kterou můžete podle své potřeby dále pracovat.

V následujícím videu vám ukážeme, jak snadné je s Alice vytežit daňový doklad během 20 vteřin.

Alice by redque je možné napojit na většinu účetních systémů.

Alice je možné integrovat do nejrozšířenějších účetních systémů v České republice.Podívejte se na jednoduchost integrací
Cooperation logo 1
Cooperation logo 2
Cooperation logo 3
Cooperation logo 4
Cooperation logo 5
Cooperation logo 6
Cooperation logo 7
Cooperation logo 8
Cooperation logo 9
Cooperation logo 10
Cooperation logo 11
Cooperation logo 12
Cooperation logo 13
Cooperation logo 14
Cooperation logo 15
Cooperation logo 16
Cooperation logo 17

Potřebujete s integrací pomoci? Neváhejte nás kontaktovat!

Moji kolegové z MEMOSu vám s integrací aplikace do vašeho účetního systému Duel Ježek rádi pomohou. Stačí nás kontaktovat a se vám co nejdříve ozveme.