MenuVyzkoušet zdarma
Menu hamburger

Přepis faktur do účetního systému Premier

Ručnímu přepisování dat z faktur do účetního systému Premier je konec! Díky digitalizaci v účetnictví se můžete rozloučit s nudnými každodenními úkoly. Seznamujeme vás s Alice by redque, českým online nástrojem, který díky enginu Redque zvládne vytěžit až tisíce faktur denně. Redque je náš vlastní model umělá inteligence, který kombinuje strojové učení a moderní technologii rozpoznání textu (OCR). Alice může nejen každé účetní ušetřit až tisíce korun měsíčně, ale také ušetřit čas, snížit chybovost a získat dostatečný prostor pro vykonávání ostatních pracovních úkolů. Alice zvládne zpracovat účetní doklady v češtině, anligčitě, slovenštině nebo němčině s přesností téměř 98 %.

Potřebujete pomoci s napojením aplikace na účetní systém Premier? Kontaktujte nás a přejděte k modernímu vytežování faktur ještě dnes!

About image

Jste zvědaví? Pojďte mrknout do mé kanceláře.

Jednoduchý design, snadné ovládání a intuitivní rozhraní mé kanceláře ocení každá účetní.

Jedno kliknutí a je exportováno!

Přenechte přepisování vašich účetních dokumentů Alice, online virtuální kolegyni, která vám ráda pomůže. Nejdříve importujte doklad prostřednictvím e-mailu, webu, aplikace nebo skeneru. Následně nechte Alice automaticky přepsat všechny požadované informace z vaší faktury. Nyní už můžete jedním klikem odeslat data do účetního systému Premier a dále s nimi pracovat. Export je možný provést třemi způsoby: ručně, automaticky po schválení nebo po uložení.

Alice je schopna pracovat velmi rychle a efektivně. Jestli nevěříte, podívejte se na naše krátké video, ve kterém vám během 20 vteřin ukážeme, jak funguje proces vytěžení dat z faktury.

Alice spolupracuje nejen s Premier, ale také s naprostou většinou účetních systémů.

Během chvilky zvládnu vytěžit všechny informace z daňových dokladů a jedním kliknutím je odeslat do téměř všech účetních systémů.Podívejte se na jednoduchost integrací

Zaregistrujte se a nezávazně vyzkoušejte aplikaci Alice by redque

Už máte účet? Přihlaste se

E-mail již zaregistrovaný v systému

Souhlasím se zpracováním osobních údajú podle GDPR

Souhlasím s VOP

Co díky Alice získáte?

  • Nástroj na přepis vašich faktur a účtenek.
  • 98% přesnost vytěžení.
  • Přístup do jedinečné české aplikace založené na naší vlastní umělé inteligenci Redque.
  • Nejpřísnější bezpečnostní protokoly a zabezpečení.
  • Možnost zpracování českých, anglických, slovenských i německých dokladů.

Důvěřují nám velké firmy i malé účetní kanceláře.

K digitalizaci účetnictví využívají náš model umělé inteligence i tito klienti:

Proč si jako účetní vybrat Alice? Těchto 10 důvodů vás přesvědčí 

Zaujala vás naše česká aplikace Alice a zvažujete, zda vám dokáže pomoci? Ještě než se na to podíváme, v první řadě se určitě hodí říci, že i přesto, že k jejímu fungování využíváme (naši vlastní) umělou inteligenci Redque, vaši pozici se URČITĚ nechystáme nahradit! Nebojte se, naším hlavním cílem je účetním práci zjednodušit a díky eliminaci ručního přepisování i poskytnout více času na ty úkoly, které vyžadují lidské zapojení.  

Číst více