MenuVyzkoušet zdarma
Menu hamburger

Přepis faktur do účetního systému Pohoda

Alice je virtuální kolegyně, která díky enginu umělé inteligence Redque a revoluční technologii OCR zvládne s minimální chybovostí získat informace z daňových dokladů během několika sekund. Díky tomu odpadne účetním nejen nudné přepisování všech informací z faktur a účtenek do programu Pohoda, ale také získají více času pro své další pracovní úkoly, které vyžadují jejich aktivní zapojení.

Výhodou naší Alice je její jednoduché ovládání, intuitivní uživatelské rozhraní a široká nabídka funkcí. Alice zvládne vytěžit data s přesností až 98 % a je schopna pracovat s českými, anglickými, slovenskými i německými daňovými doklady. Jedná se o online účetní nástroj, který nevyžaduje instalaci a je snadné jej napojit na účetní systém Pohoda, do kterého může uživatel jedním kliknutím odeslat všechna vytěžená data.

Účetní a ekonomický program Pohoda nabízí pro své uživatele intuitivní a jednoduché ovládání, které usnadňuje správu a vedení účetnictví. V kombinaci s naším online nástrojem Alice by redque efektivně zrychlíte proces vytěžování účetních dokladů a ušetříte až tisíce měsíčně.

About image

Moje služby využívají již kolegové z mnoha firem!

Jednoduché napojení Alice by redque do účetního systému Pohoda

Proces importu účetních dokladů z Alice do systému Pohoda je velmi snadný a rychlý. Nejdříve nahrajte pomocí e-mailu, skeneru, mobilní nebo webové aplikace danou fakturu nebo účtenku do Alice a vyčkejte pár vteřin, než vytěží všechny potřebné informace. Po úspěšném vytěžení dat najdete daný doklad ve vašem účtu, kde po jeho detailním rozkliknutí můžete zkontrolovat informace, nebo jedním kliknutím odeslat přímo do vašeho účetního systému. Celkem má uživatel tři možnosti, jak vytěžený doklad exportovat, a to ručně, automaticky po schválení nebo po uložení. Po odeslání se vám faktura automaticky objeví ve vaší účetní jednotce v systému Pohoda, kde je připravena k dalšímu zpracování.

V následujícím krátkém videu se můžete sami přesvědčit, jak jednoduchý je proces vytěžování a import faktur a účtenek do účetního systému Pohoda s online nástrojem Alice.

Nahlédněte do mé kanceláře

Pojďte se mrknout do mojí kanceláře, ve které vám ukáži všechny mé funkce. Celý design mé aplikace mám udělaný jednoduše a přehledně.

Zaregistrujte se a nezávazně vyzkoušejte aplikaci Alice by redque

Už máte účet? Přihlaste se

E-mail již zaregistrovaný v systému

Souhlasím se zpracováním osobních údajú podle GDPR

Souhlasím s VOP

Co díky Alice získáte?

 • Nástroj na přepis vašich faktur a účtenek.
 • 98% přesnost vytěžení.
 • Přístup do jedinečné české aplikace založené na naší vlastní umělé inteligenci Redque.
 • Nejpřísnější bezpečnostní protokoly a zabezpečení.
 • Možnost zpracování českých, anglických, slovenských i německých dokladů.

Důvěřují nám velké firmy i malé účetní kanceláře.

Bezproblémově spolupracuji s většinou účetních systémů.

Během chvilky vám odešlu všechna vytěžená data do vašeho účetního systému, kde s nimi můžete nadále pracovat.Podívejte se na jednoduchost integrací

Neváhejte se na nás obrátit!

Potřebujete pomoci s napojením Alice do systému Pohoda? Neváhejte kontaktovat mé kolegy z MEMOSu, kteří vám s integrací pomohou.
  Proč si jako účetní vybrat Alice? Těchto 10 důvodů vás přesvědčí 

  Zaujala vás naše česká aplikace Alice a zvažujete, zda vám dokáže pomoci? Ještě než se na to podíváme, v první řadě se určitě hodí říci, že i přesto, že k jejímu fungování využíváme (naši vlastní) umělou inteligenci Redque, vaši pozici se URČITĚ nechystáme nahradit! Nebojte se, naším hlavním cílem je účetním práci zjednodušit a díky eliminaci ručního přepisování i poskytnout více času na ty úkoly, které vyžadují lidské zapojení.  

  Číst více