MenuVyzkoušet zdarma
Menu hamburger

50% sleva na integraci Alice do vašeho účetního programu

Naše aplikace Alice umí spolupracovat s většinou českých účetních systémů, nejprve se ale musí propojit (v naší terminologii to nazýváme „integrací“). U některých programů je to okamžité, u jiných to trvá déle – rozdílná je tedy i cena. Jednorázové ceny startují od 500,- Kč a za napojení neplatíte žádný měsíční paušál.

Sleva 50 % je platná až do 15. listopadu 2023. Jelikož se jedná o exkluzivní nabídku, sdělte nám v první zprávě vaše heslo, které jste obdrželi v mailingu.

About image

Nezávazně se spojte s obchodním zástupcem

Rádi vám představíme naši aplikace Alice by redque, která vám pomůže se zpracováním účetních dokladů.
  Vaše online účetní kolegyně

  Rozlučte se s náročným manuálním zpracováním faktur a účetních dokladů a rozšiřte svůj tým o novou účetní kolegyni Alice, která během chvilky odvede práci za vás. Náš vlastní model umělé inteligence umí zpracovat velké množství dokumentů v krátkém čase a eliminovat tak možnost výskytu lidských chyb.

  About image

  Proč si jako účetní vybrat Alice? Těchto 10 důvodů vás přesvědčí 

  Zaujala vás naše česká aplikace Alice a zvažujete, zda vám dokáže pomoci? Ještě než se na to podíváme, v první řadě se určitě hodí říci, že i přesto, že k jejímu fungování využíváme (naši vlastní) umělou inteligenci Redque, vaši pozici se URČITĚ nechystáme nahradit! Nebojte se, naším hlavním cílem je účetním práci zjednodušit a díky eliminaci ručního přepisování i poskytnout více času na ty úkoly, které vyžadují lidské zapojení.  

  Číst více