MenuChat s Alice
Menu hamburger

Přepis faktur do účetního systému Fakturoid

Zdravím vás, jsem Alice by redque, česká aplikace, která pomáhá účetním s procesem vytěžení dat z daňových dokladů a jejich následným odesláním do účetního systému Fakturoid. Jsem poháněna enginem umělé inteligence Redque, která kombinuje moderní strojové učení a technologii OCR (rozpoznání textu). Díky tomu jsem schopna vytěžit i tisíc faktur denně s minimální chybovostí během několika vteřin. S Alicí tedy šetříte nejen čas, ale také peníze, snižujete administrativní zátěž a efektivně digitalizujete vedení svého účetnictví. Alice pracuje s 98 % přesností a je schopna vytěžit faktury i účtenky v češtině, němčině, angličtině a slovenštině. Veškerá získaná data jsou přísně chráněna v uložišti Azure od Microsoftu, tak aby se k nim nedostal nikdo neoprávněný.

Přejete si mě integrovat do vašeho účetního systému Fakturoid? Napište mým kolegům, kteří mají s napojením bohaté zkušenosti a rádi vám pomohou.

About image

Jednoduchou online aplikaci využívají již i tito klienti:

Bezproblémová spolupráce Alice by redque s účetním systémem Fakturoid

Jak vytěžit data během pár sekund a vyhnout se zdlouhavému přepisování údajů z účetních dokumentů? S Alice jde vše snadno a rychle. Stačí fakturu nahrát skrze aplikaci, e-mail, webové rozhraní nebo skener. Alice automaticky během pár vteřin vytěží všechna data z faktury a zobrazí je uživateli v jeho účtu. Ten může zkontrolovat získaná data a exportovat je ručně, automaticky po schválení či uložení do účetního systému Fakturoid.

Člen mého týmu Jaroslav Ždímal si pro vás připravil krátké video, ve kterém s vámi krok po kroku projde import faktur do účetního systému Fakturoidu.

Fakturoid, Money, Pohoda? Zvládnu spolupracovat i s těmito účetními systémy.

Jsem schopna se napojit i na další účetní systémy, do kterých po vytěžení dokladu zašlu všechna získaná data během několika sekund.Podívejte se na jednoduchost integrací
Cooperation logo 1
Cooperation logo 2
Cooperation logo 3
Cooperation logo 4
Cooperation logo 5
Cooperation logo 6
Cooperation logo 7
Cooperation logo 8
Cooperation logo 9
Cooperation logo 10
Cooperation logo 11
Cooperation logo 12
Cooperation logo 13
Cooperation logo 14
Cooperation logo 15
Cooperation logo 16
Cooperation logo 17
Cooperation logo 18

Zaregistrujte se a nezávazně vyzkoušejte aplikaci Alice by redque

Už máte účet? Přihlaste se

E-mail již zaregistrovaný v systému

Souhlasím se zpracováním osobních údajú podle GDPR

Souhlasím s VOP

Co díky Alice získáte?

  • Nástroj na přepis vašich faktur a účtenek.
  • 98% přesnost vytěžení.
  • Přístup do jedinečné české aplikace založené na naší vlastní umělé inteligenci Redque.
  • Nejpřísnější bezpečnostní protokoly a zabezpečení.
  • Možnost zpracování českých, anglických, slovenských i německých dokladů.

Důvěřují nám velké firmy i malé účetní kanceláře.

Proč si jako účetní vybrat Alice? Těchto 10 důvodů vás přesvědčí 

Zaujala vás naše česká aplikace Alice a zvažujete, zda vám dokáže pomoci? Ještě než se na to podíváme, v první řadě se určitě hodí říci, že i přesto, že k jejímu fungování využíváme (naši vlastní) umělou inteligenci Redque, vaši pozici se URČITĚ nechystáme nahradit! Nebojte se, naším hlavním cílem je účetním práci zjednodušit a díky eliminaci ručního přepisování i poskytnout více času na ty úkoly, které vyžadují lidské zapojení.  

Číst více