MenuChat s Alice
Menu hamburger

Zaregistrujte se a vyzkoušejte demo

E-mail již zaregistrovaný v systému

Souhlasím se zpracováním osobních údajú podle GDPR

Mrkněte se, jak to vypadá v mojí kanceláři

Zastavte se a podívejte se, jak to vypadá v mojí osobní kanceláři, kterou můžete využívat k exportu dat. Jednoduše a vzdušně laděný design je sázkou na jistotu.

Pomáhat vám už mohu během chvilky

Nyní se pojďme podívat, jak nejčastěji naši spolupráci začínáme.

Step 1 icon

01

Osudový první kontakt...

Pro jedny jsem láskou na první pohled, druzí o mně chvilku přemýšlí. Všichni se ale shodují, že jim v účetnictví opravdu pomáhám. Buď rovnou kontaktujte moje kolegy, nebo si vyzkoušejte DEMO verzi. Určitě se nám ale nebojte napsat, jsme připraveni vám odpovědět na všechny otázky a pomoci s celým procesem modernizace práce s dokumenty.

Step 2 icon

02

Nástup do kanceláře? Ihned!

Po našem seznámení, dohodneme všechny podmínky a podepíšeme smlouvu. Na základě toho získáte všechny přístupy do našeho intuitivního systému. Následně vám naši kolegové velmi rádi pomohou s napojením Alice na váš účetní program a vy můžete začít hned pracovat.

Step 3 icon

03

To je jízda!

Než si stihnete uvařit kávu či čaj, vytěžím za vás desítky faktur. Pomohu vám s nezáživným přepisováním dokumentů a vy se tak budete moci věnovat důležitějším činnostem. Mým úkolem je šetřit váš čas i peníze. Dokumenty mi můžete zaslat na email, nahrát na počítači nebo vyfotit mobilem.